Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 846402 Bonn - Warszawa - Kiev

07:40 Бонн International Bus Parking, Rabinstr.
08:25 Кельн International bus stop, Gummersbacher Str., Fernbus-Haltestelle, (opposite the Koln Arena 2)
09:25 Дюссельдорф Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
10:05 Дуйсбург ZOB am Hbf, Mercatorstr.
10:35 Ессен Bus Station, Freiheit st.
11:20 Дортмунд ZOB, Steinstrasse
12:10 Хамм Willy-Brandt-Platz
13:05 Мюнстер Hbf, Bremerplatz
14:10 Оснабрюк OB am HBF, Eisenbahnstr. 15
15:15 Билефельд Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
19:55 Магдебург Hbf, Neuer ZOB, Maybachstr.
21:40 Берлин ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
08:30 Варшава Bus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
16:00 Ковель Bus Station, 42 bulvar L.Ukrainki
17:20 Луцьк Bus Station, 39 Konyakina str.
18:35 Рівне Bus Station, 40 Kiyevska str.
21:35 Житомир Bus Station, 93 Kievskaya str.
23:30 Київ Bus Station "Centralniy", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja sq. 3
Перевізник: Ecolines
Багаж: 1шт. до 30кг(50x50x80)-бесплатно, каждый след. от 10 EUR.
Умови повернення: до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 1 год. до від'їзду: 50%
менше 1год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information