Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 846403 Киев - Варшава - Бонн

07:00 Київ Bus Station "Centralniy", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja sq. 3
08:50 Житомир Bus Station, 93 Kievskaya str.
11:50 Рівне Bus Station, 40 Kiyevska str.
13:05 Луцьк Bus Station, 39 Konyakina str.
14:25 Ковель Bus Station, 42 bulvar L.Ukrainki
23:30 Варшава Bus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
06:45 Берлин ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
08:40 Магдебург Hbf, Neuer ZOB, Maybachstr.
10:05 Брауншвейг OB am Hbf, Salzdahlumer Str.
11:15 Ганновер Bus Station, Rundestraße 12
12:50 Билефельд Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
13:55 Оснабрюк OB am HBF, Eisenbahnstr. 15
15:00 Мюнстер Fernreisebusse “Hafenstraße” Parkplatz Hafenstraße / Frie-Vendt-Straße
15:55 Хамм Willy-Brandt-Platz
16:40 Дортмунд ZOB, Steinstrasse
17:20 Ессен Bus Station, Freiheit st.
17:55 Дуйсбург ZOB am Hbf, Mercatorstr.
18:35 Дюссельдорф Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
19:25 Кельн International bus stop, Gummersbacher Str., Fernbus-Haltestelle, (opposite the Koln Arena 2)
20:05 Бонн International Bus Parking, Rabinstr.
Перевізник: Ecolines
Багаж: 1шт. до 30кг(50x50x80)-бесплатно, каждый след. от 10 EUR.
Умови повернення: до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 1 год. до від'їзду: 50%
менше 1год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information