Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 847002 Фрайбург - Варшава - Киев

07:30 Фрайбург Busbahnhof/Hbf Bussteig 6
08:30 Оффенбург Okenstraße 74, near "Kaufland", opposite AVIS
09:00 Страсбург Place de l Etoile Dépose autocars de l étoile
09:55 Баден-Баден Hauptbahnhof DB, Ooser Bahnhofstraße between 5 and 7
10:35 Карлсрує Hbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr.
11:45 Маннгейм ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
12:35 Дармштадт Hbf-West-Seite, Zweifalltorweg, Bus Stop opposite Parking
13:20 Франкфурт-на-Майні Parkplatz "Conti Park International", Hbf Central Ausgang
14:15 Гиссен Parking Autobahn Fernbusse, róg Licher Str. i Automeile Str.
16:10 Кассель Bahnhof Wilhelmshöhe
16:55 Геттинген Hbf. Berliner Str.
18:30 Брауншвейг ZOB am Hbf., Berliner Platz
20:00 Магдебург Hbf, Neuer ZOB, Maybachstr.
22:00 Берлин ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
08:00 Варшава Bus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
16:00 Ковель Bus Station, 42 bulvar L.Ukrainki
17:20 Луцьк Bus Station, 39 Konyakina str.
18:35 Рівне Bus Station, 40 Kiyevska str.
21:35 Житомир Bus Station, 93 Kievskaya str.
23:30 Київ Bus Station "Centralniy", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja sq. 3
Перевізник: ECOLINES
Умови повернення: до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 1 год. до від'їзду: 50%
менше 1год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information