Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 86 Кельн - Матера

07:00 Кельн аеропорт Flughafen ZOB
09:20 Франкфурт-на-Майні Hbf. Südseite, Stuttgarter
09:55 Дармштадт Hbf - West - Seite Zweifalltorweg
10:30 Маннгейм Busbahnhof-ZOB/Heinrich von Stephan strasse
11:55 Карлсрує Hbf. Südseite Hinterm Hauptbahnhof
13:15 Штутгарт аеропорт Airport Busterminal SAB
14:30 Ульм Neue Strasse
15:40 Аугсбург P+R-Platz, Oberhausen-Nord
16:35 Мюнхен P+R Fröttmaning
02:50 Пескара Città S.Angelo-Via Mulino del G.
05:00 Сан-Северо Stazione FS
05:45 Фоджа Stazione FS
06:15 Чериньола Via Del Mandorlo c/o TAMOIL
06:50 Каноза-ді-Пулья Viale I° Maggio c/o Stadio Com.
07:20 Лавелло Terminal bus S.S. 93
07:40 Веноза Via Diaz c/o Pensiline
08:15 Спінаццола Piazza Plebiscito
08:40 Гравіна-ін-Пулья C.Di Vittorio 230
08:55 Альтамура P.zza De Napoli
09:15 Матера Via Don L.Sturzo Chiesa S.Paolo
Перевізник: Marino Autolinee
Багаж: 2шт. до 30кг (140 см)-бесплатно
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 70%
менше 48год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 15% Молодежь до 25 лет
15% Пенсионеры от 60 лет
40% Дети 0-11 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information