Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 86 Кельн - Сантерамо-ин-Колле

07:00 Кельн аеропорт Flughafen ZOB
09:20 Франкфурт-на-Майні Hbf. Südseite, Stuttgarter
09:55 Дармштадт Hbf - West - Seite Zweifalltorweg
10:30 Маннгейм Busbahnhof-ZOB/Heinrich von Stephan strasse
11:55 Карлсрує Hbf. Südseite Hinterm Hauptbahnhof
13:15 Штутгарт аеропорт Airport Busterminal SAB
14:30 Ульм Neue Strasse
15:40 Аугсбург P+R-Platz, Oberhausen-Nord
16:35 Мюнхен P+R Fröttmaning
06:22 Чериньола Transfer
06:55 Андрія Via Ovidio ang.V.Vecchia Barletta
07:15 Корато Via Andria 90 c/o AGIP
07:30 Руво-ді-Пулья Via De Filippo 2
07:40 Терліцці Corso Garibaldi
08:00 Бітонто Str.P.le x Giovinazzo Dist. AGIP
08:25 Барі Lagro Sorrentino (retro Staz. FS)
08:50 Казамассіма V Noicattaro 56 Bar Melior
09:00 Турі Largo Marchesale
09:15 Путіньяно Via Cappuccini front B.ca Roma
09:30 Ночі Villa Comunale di fronte Orologio
09:45 Сантерамо-ін-Колле c/o Agip via Gioia
Перевізник: Marino Autolinee
Багаж: 2шт. до 30кг (140 см)-бесплатно
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 70%
менше 48год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 15% Молодежь до 25 лет
15% Пенсионеры от 60 лет
40% Дети 0-11 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information