Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 878 Хмельницкий - Почаев

08:10 Хмельницький Bus Station, 23 Vinnytske shose str.
09:15 Старокостянтинів Bus Station, 2 Knyazya Ostrovskogo str.
09:41 Великий Чернятин Request stop
09:51 Антоніни Request stop
10:05 Антоніни Bus Station
10:36 Волиця-Польова Request stop
10:51 Коровє Request stop
11:00 Теофіполь (Хмельницька обл.) Bus Station
11:07 Коровє Request stop
11:23 Денисівка (Хмельницька обл.) Request stop
11:45 Білогіря (Хмельницька обл.) Bus Station
12:15 Ямпіль (Хмельницька обл.) Request stop
12:41 Катеринівка (Тернопільська обл.)‎ Request stop
13:15 Кременець Bus Station, 138 Dubenska str.
13:40 Почаїв Bus Station
Перевізник: ПП «АТП Поділля – Тур»
Умови повернення: до 240 год. до від'їзду: 80%
від 240год. до 120 год. до від'їзду: 50%
від 120год. до 48 год. до від'їзду: 20%
менше 48год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information