Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 91 Aachen - Aalborg

05:15 Аахен Wilmersdorfer Straße
06:15 Кельн аеропорт Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
07:00 Дюссельдорф Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
08:30 Дортмунд ZOB bei Hbf
10:00 Билефельд Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
12:15 Ганновер ZOB am Hbf, Raschplatz
14:15 Гамбург ZOB, Adenauerallee 74
16:45 Фленсбург ZOB, südliche Holmpassage
18:00 Кольдинг Dworzec autobusowy stan. 18
18:30 Вайле TDC Truckcenter
19:30 Орхус Dw. Autobusowy, (Rutebilstation, Fredensgade 45)
21:00 Ольборг Bus Station
Перевізник: Postbus
Багаж: 1шт. до 23кг (74,5x49,5x27,5)-бесплатно, каждый след. от 10 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information