Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 91 Aalborg - Aachen

07:15 Ольборг Bus Station
09:00 Орхус Dw. Autobusowy, (Rutebilstation, Fredensgade 45)
10:00 Вайле TDC Truckcenter
10:30 Кольдинг Dworzec autobusowy stan. 18
11:45 Фленсбург ZOB, südliche Holmpassage
14:15 Гамбург ZOB am Hbf
16:30 Ганновер ZOB am Hbf, Raschplatz
18:45 Билефельд Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
20:15 Дортмунд ZOB am Hbf, Bstg. 1-8
21:15 Дюссельдорф ZOB am Hbf
22:00 Кельн аеропорт Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
23:00 Аахен Wilmersdorfer Straße
Перевізник: Postbus
Багаж: 1шт. до 23кг (74,5x49,5x27,5)-бесплатно, каждый след. от 10 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information