Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 95 Сантерамо-ин-Колле - Лион

17:20 Сантерамо-ін-Колле c/o Agip via Gioia
18:00 Ночі Villa Comunale di fronte Orologio
18:15 Путіньяно Via Cappuccini front B.ca Roma
18:30 Турі Largo Marchesale
18:40 Казамассіма V Noicattaro 56 Bar Melior
19:05 Барі Lagro Sorrentino (retro Staz. FS)
19:35 Бітонто Str.P.le x Giovinazzo Dist. AGIP
19:55 Терліцці Corso Garibaldi
20:10 Руво-ді-Пулья Via De Filippo 2
20:30 Корато Via Andria 90 c/o AGIP
20:50 Андрія Via Ovidio ang.V.Vecchia Barletta
11:35 Гренобль Place de la Gare c/o H.TERMINUS
13:15 Лион Bus Station Perrache Cours de Verdun
Перевізник: Marino Autolinee
Багаж: 2шт. до 30кг (140 см)-бесплатно
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 70%
менше 48год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 15% Молодежь до 25 лет
15% Пенсионеры от 60 лет
40% Дети 0-11 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information