Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 97 Lyon - Santeramo in Colle

15:00 Лион Bus Station Perrache Cours de Verdun
16:30 Гренобль Place de la Gare c/o H.TERMINUS
06:30 Андрія Via Ovidio ang.V.Vecchia Barletta
06:50 Корато Via Andria 90 c/o AGIP
07:05 Руво-ді-Пулья Via De Filippo 2
07:20 Терліцці Corso Garibaldi
07:35 Бітонто Str.P.le x Giovinazzo Dist. AGIP
08:00 Барі Lagro Sorrentino (retro Staz. FS)
08:20 Казамассіма V Noicattaro 56 Bar Melior
08:30 Турі Largo Marchesale
08:40 Путіньяно Via Cappuccini front B.ca Roma
09:05 Ночі Villa Comunale di fronte Orologio
09:40 Сантерамо-ін-Колле c/o Agip via Gioia
Перевізник: Marino Autolinee
Багаж: 2шт. до 30кг (140 см)-бесплатно
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 70%
менше 48год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 15% Молодежь до 25 лет
15% Пенсионеры от 60 лет
40% Дети 0-11 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information