Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 98 Pisticci - Singen

18:30 Пістіччі Scalo Ferroviario
18:40 Феррандина SCALO - Stazione FS
18:50 Саландра Scalo Ferroviario Loc.Pantano
19:00 Грассано SCALO - Stazione FS
19:15 Кампомаджоре Bivio SS 407 Basentana
19:45 Потенца Terminal Bus Viale del Basento
20:15 Лагопесоле SS658 c/o Esso_FILIANO
20:35 Ріонеро-ін-Вультуре Stazione FS
20:50 Мельфі Stazione FS
21:10 Кандела S.S. 95 Distr. AGIP Casello A1
21:50 Фоджа Stazione FS
22:00 Сан-Северо Transfer
08:30 Лугано Stazione Bus
10:20 Люцерн Parking Bus Inselipark
11:20 Цюрих Bus Station, Limmatstrasse 5
11:45 Винтертур Autolsilo ARCH
12:50 Зинген strada x Radolfzeller c\o Stadio
Перевізник: Marino Autolinee
Багаж: 2шт. до 30кг (140 см)-бесплатно
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 70%
менше 48год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 15% Молодежь до 25 лет
15% Пенсионеры от 60 лет
40% Дети 0-11 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information