Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту A03 Польша - Лечче

05:00 Біялисток Dworzec BIACOMEX, ul. Bohaterów Monte Cassino
09:00 Санок Railway Station, Dworcowa str. 4
06:55 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
06:00 Грубешів Parking przy markecie Stokrotka
06:30 Красностав Parking opposite railway station
09:30 Аннополь Bus Station
10:30 Легница Dworzec PKS, ul.Dworcowa
09:30 Валбжих Parking near hotel "Sudety" st.Parkowa
09:00 Красник dworzec PKS
18:00 Рівне Bus Station, 40 Kiyevska str.
06:10 Ломжа Dw. PKS
07:00 Замосць Dw. PKS st.0
10:00 Свідниця Dw. PKS ul. Kolejowa st. nr 7
07:00 Хелм dworzec PKS
09:30 Риманув Stacja BP
12:00 Вроцлав Temporary bus station, Joannitów str. 13
09:45 Ожарув Bus Station
09:30 Янів-Любельський Dworzec PKS
13:30 Ополе Zajazd U Dziadka, Strzelecka 55
10:30 Островець-Свентокшиський Parking behind the hotel "Accademia"
10:00 Нисько Plac Wolności
07:45 Томашув-Любельский Dw. PKS
10:00 Кросно Dworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodowe
06:50 Остроленка dworzec PKS
08:30 Люблін Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia, st.0
10:30 Дзержонюв Bus Station near Rail. Station
14:15 Стшельце-Опольске hotel Leśny
07:50 Пултуськ Bus Station
09:30 Пулавы Bus Station, pl.8
12:00 Вроцлав Temporary bus station, Joannitów str. 13
11:00 Стараховіце dworzec zachodni PKS
10:20 Стальова Воля Dworzec PKS
08:45 Любачів Bus Station, platform"Wagabunda"
15:00 Гливице Dw. PKS, ul. Pionierów 8
10:45 Ясло Railway Station platform Wagabunda
10:45 Радом dworzec PKS
09:30 Варшава Bus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
09:00 Перемишль CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
11:00 Тарнобжег Bus Station
11:40 Лодзь Kaliska-Dw.PKP, Karolewska st. 55 (in front of main entrance)
11:15 Баранув-Сандомерский Dw. PKS przystanek „Wagabunda”
11:10 Беч Przystanek MZK / PKS Rynek
11:30 Скаржисько-Каменна International bus stop №6 near railway station
09:45 Ярослав Dworzec PKP stanowisko Wagabunda
12:50 Пйотркув-Трибунальський Bus Station
15:15 Забже Pl. Warszawski
10:00 Пшеворск Dworzec PKS
11:30 Горлице Dawny dworzec kolejowy - ul. Bardiowska 4
11:40 Мелець Bus Station, platform "Wagabunda"
12:15 Кельце Dworzec PKS
15:30 Битом Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
11:50 Грибів przystanek autobusowy, ul. Topolowa
13:30 Радомсько dworzec PKS
10:30 Ланьцут Gas station Orlen
12:45 Єнджеюв Przystanek kom. miejskiej przy rondzie
11:00 Ряшів Dw. PKP, przystanek Wagabundy
14:15 Ченстохова Dw. PKP od ul. generala K.Pilsudskiego
12:30 Новы-Сонч Dw. PKS, st 3 lub 4
11:30 Ропчице Dworzec PKS
15:00 Сосновець Parking on st. Baczyńskiego 2
13:00 Лиманова Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
13:30 Мшана-Дольна Dworzec PKS
12:00 Дембица Railway Station
12:15 Пільзно Parking near "TAURUS" bar
14:00 Мисленіце Dworzec PKS, ul. Słoneczna
12:45 Тарнув Dw. PKP, przystanek Wagabunda
13:30 Бжеско Bus Station,ul. Uczestników Ruchu Oporu
15:30 Катовіце Bus Station, st. Piotra Skargi 8
16:00 Хожув Gas station, between Ford and Toyota showrooms
13:45 Бохня Dw. PKP, ul. Poniatowskiego
14:30 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
16:30 Тихи Hotel “Tychy”
15:00 Хшанув Gas station "Shell", ul. Trzebińska 72
17:00 Пщина Parking near hotel "Imperium", st. Bielska 54
17:30 Бельсько-Бяла Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
18:10 Цешин Gas station, ARGE, ul. Graniczna
00:59 Марибор Dw.Autobusowy, ul. Mlinska 1
01:45 Целе stacja benzynowa LOPATA (przy zjeździe Celje Zachód)
02:45 Любляна Dw.Autobusowy, Trg Osvobodilne Fronte 4, st.28
04:00 Горіція Piazzale Martiri della Liberta d’Italia
05:30 Венеція Dworzec kolejowy hotel Plaza via stazione 36
05:30 Местре Dworzec kolejowy hotel Plaza via stazione 36
06:00 Падуя Parking Via Sarpi Fra 'Paolo 9 out against H. Al Cason
06:30 Феррара Dw.Kolejowy Viale Casellina
07:00 Болонья Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
08:00 Равенна Dw.Kolejowy Piazzale Farini
08:45 Чезена Dw.Kolejowy Via Europa
09:15 Ріміні Via A. Fada ( centro studi )
10:45 Анкона Dw. Kolejowy Piazza Rosetti
11:30 Чивитанова-Марке Gas station Esso Via Silvio Pellico 46
12:15 Сан-Бенедетто-дель-Тронто Bus Station, Via Antonio Gramesci
13:30 Пескара Dw.Kolejowy Piazza Vittoria
14:45 Термолі Dw.Kolejowy Piazza Garibaldi
15:45 Фоджа Dw.Kolejowy
18:00 Барі Staz. FS-Via G.Capruzzi
19:00 Таранто Dw.Kolejowy Piazza Liberta
20:15 Бріндізі Dworzec kolejowy
21:00 Лечче Parking na wprost hotelu Tiziano
Перевізник: Agat
Багаж: 2шт. 30кг 90x75x25 cm бесплатно
Додаткова інформація: Перевозка животных запрещена
Умови повернення: до 336 год. до від'їзду: 90%
від 336год. до 72 год. до від'їзду: 75%
від 72год. до 24 год. до від'їзду: 50%
від 24год. до 0 год. до від'їзду: 10%
Знижки: 10% Пенсионеры от 60 лет
10% Студент (ISIC)
10% Молодежь до 26 лет
50% Дети 0-12 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information