Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту A03 Poland - Lecce

05:00 Біялисток Dworzec BIACOMEX, ul. Bohaterów Monte Cassino
06:30 Красностав Parking opposite railway station
06:00 Грубешів Parking przy markecie Stokrotka
09:00 Красник dworzec PKS
09:30 Аннополь Bus Station
10:30 Легница Dworzec PKS, ul.Dworcowa
09:00 Санок Railway Station, Dworcowa str. 4
09:30 Валбжих Parking near hotel "Sudety" st.Parkowa
06:55 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
18:00 Рівне Bus Station, 40 Kiyevska str.
11:00 Легница Dworzec PKS, ul.Dworcowa
13:00 Київ Bus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)
18:00 Чернівці Bus Station, 219 Golovna str.
06:10 Ломжа Dw. PKS
07:00 Хелм dworzec PKS
07:00 Замосць Bus Station, Hrubieszowska 1
09:30 Янів-Любельський Dworzec PKS
09:45 Ожарув Bus Station
12:00 Вроцлав Temporary bus station, Joannitów str. 13
09:30 Риманув Stacja BP
10:00 Свідниця Dw. PKS ul. Kolejowa st. nr 7
13:00 Вроцлав Temporary bus station, Joannitów str. 13
18:50 Костополь Bus Station, Burova 19
15:35 Коростень Bus Station, 2 Bazarnaya str.
20:00 Коломия Bus Station, Antonenka-Davydovycha str.15
06:50 Остроленка dworzec PKS
08:30 Люблін Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
07:45 Томашув-Любельский Dw. PKS, ul. Zamojska 9
10:00 Нисько Plac Wolności
10:30 Островець-Свентокшиський Parking behind the hotel "Accademia"
13:30 Ополе Zajazd U Dziadka, Strzelecka 55
10:00 Кросно Dworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodowe
10:30 Дзержонюв Bus Station near Rail. Station
14:30 Ополе Zajazd U Dziadka, Strzelecka 55
20:00 Сарни (Рівненська обл.) Bus Station, Belgorodska st. 39
17:50 Сарни (Рівненська обл.) Bus Station, Belgorodska st. 39
21:30 Івано-Франківськ Bus Station-2, Gorbachevskogo str. 14
07:50 Пултуськ Bus Station
09:30 Пулавы Bus Station, st. Lubelska 9
08:45 Любачів Bus Station, platform"Wagabunda"
10:20 Стальова Воля Dworzec PKS
11:00 Стараховіце dworzec zachodni PKS
14:15 Стшельце-Опольске hotel Leśny
12:00 Вроцлав Temporary bus station, Joannitów str. 13
15:00 Стшельце-Опольске hotel Leśny
22:20 Ковель Bus Station, 42 bulvar L.Ukrainki
19:25 Маневичі Bus Station ul.Lutskaya, 9
22:30 Рогатин Bus Station, 8 Galytska str.
09:30 Варшава Bus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
10:45 Радом Bus Station, st. Prażmowskiego 12
09:00 Перемишль CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
11:00 Тарнобжег Bus Station
15:00 Гливице Dw. PKS, ul. Pionierów 8
10:45 Ясло Railway Station platform Wagabunda
02:40 Люблін Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
23:55 Хелм Dworzec PKP, ul. Kolejowa
00:20 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
11:40 Лодзь Kaliska-Dw.PKP, Karolewska st. 55 (in front of main entrance)
11:30 Скаржисько-Каменна International bus stop №6 near railway station
09:45 Ярослав Dworzec PKP stanowisko Wagabunda
11:15 Баранув-Сандомерский Request stop
11:10 Беч Przystanek MZK / PKS Rynek
01:25 Люблін Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
01:00 Львів Railway Station, 1 Dvortsova str., AS №8
12:50 Пйотркув-Трибунальський Dw. PKP, ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 5
12:15 Кельце Dworzec PKS
10:00 Пшеворск Dworzec PKS
11:40 Мелець Bus Station, platform "Wagabunda"
11:30 Горлице Dawny dworzec kolejowy - ul. Bardiowska 4
15:15 Забже Pl. Warszawski
15:30 Битом Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
13:30 Радомсько dworzec PKS
12:45 Єнджеюв Rynek, przystanek MPK/PKS
10:30 Ланьцут Gas station Orlen
11:50 Грибів przystanek autobusowy, ul. Topolowa
11:00 Ряшів Dw. PKP, przystanek Wagabundy
14:15 Ченстохова Dw. PKP od ul. generala K.Pilsudskiego
12:30 Новы-Сонч Dw. PKS, st 3 lub 4
11:30 Ропчице Dworzec PKS
15:00 Сосновець Parking on st. Baczyńskiego 2
13:00 Лиманова Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
12:00 Дембица Railway Station
13:30 Мшана-Дольна Dworzec PKS
12:15 Пільзно Parking near "TAURUS" bar
14:00 Мисленіце Dworzec PKS, ul. Słoneczna
12:45 Тарнув Dw. PKP, przystanek Wagabunda
13:30 Бжеско Bus Station,ul. Uczestników Ruchu Oporu
15:30 Катовіце Bus Station, st. Piotra Skargi 8
16:00 Хожув Gas station, between Ford and Toyota showrooms
13:45 Бохня Dw. PKP, ul. Poniatowskiego
14:30 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
16:30 Тихи Hotel “Tychy”
15:00 Хшанув Gas station "Shell", ul. Trzebińska 72
17:00 Пщина Parking near hotel "Imperium", st. Bielska 54
17:30 Бельсько-Бяла Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
18:10 Цешин Gas station, ARGE, ul. Graniczna
00:59 Марибор Dw.Autobusowy, ul. Mlinska 1
01:45 Целе stacja benzynowa LOPATA (przy zjeździe Celje Zachód)
02:45 Любляна Dw.Autobusowy, Trg Osvobodilne Fronte 4, st.28
04:00 Горіція Piazzale Martiri della Liberta d’Italia
06:00 Падуя Parking Via Sarpi Fra 'Paolo 9 out against H. Al Cason
06:30 Феррара Dw.Kolejowy Viale Casellina
07:00 Болонья Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
08:00 Равенна Dw.Kolejowy Piazzale Farini
08:45 Чезена Dw.Kolejowy Via Europa
09:15 Ріміні Via A. Fada ( centro studi )
10:45 Анкона Dw. Kolejowy Piazza Rosetti
11:30 Чивитанова-Марке Gas station Esso Via Silvio Pellico 46
12:15 Сан-Бенедетто-дель-Тронто Bus Station, Via Antonio Gramesci
13:30 Пескара Dw.Kolejowy Piazza Vittoria
14:45 Термолі Dw.Kolejowy Piazza Garibaldi
15:45 Фоджа Dw.Kolejowy
18:00 Барі Staz. FS-Via G.Capruzzi
19:00 Таранто Dw.Kolejowy Piazza Liberta
20:15 Бріндізі Dworzec kolejowy
21:00 Лечче Parking na wprost hotelu Tiziano
Перевізник: Agat
Багаж: 2шт. 30кг 90x75x25 cm бесплатно
Додаткова інформація: Перевозка животных запрещена
Умови повернення: до 336 год. до від'їзду: 90%
від 336год. до 72 год. до від'їзду: 75%
від 72год. до 24 год. до від'їзду: 50%
від 24год. до 0 год. до від'їзду: 10%
Знижки: 10% Пенсионеры от 60 лет
10% Студент (ISIC)
10% Молодежь до 26 лет
50% Дети 0-12 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information