Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту A05 Палермо - Польша

09:00 Сосновець Parking on st. Baczyńskiego 2
12:30 Мелець Bus Station, platform "Wagabunda"
10:15 Мисленіце Dworzec PKS, ul. Słoneczna
08:45 Битом Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
12:00 Вроцлав Temporary bus station, Joannitów str. 13
11:15 Єнджеюв Przystanek kom. miejskiej przy rondzie
09:15 Хшанув Gas station "Shell", ul. Trzebińska 72
20:00 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
10:40 Рівне Bus Station, 40 Kiyevska str.
13:00 Стараховіце dworzec zachodni PKS
18:45 Сіракуза Railway Station
12:00 Кельце Dworzec PKS
09:45 Ченстохова Dw. PKP od ul. generala K.Pilsudskiego
12:50 Баранув-Сандомерский Bus Station, ul. Fabryczka/ul. Krakowska
13:30 Островець-Свентокшиський Parking behind the hotel "Accademia"
13:00 Дзержонюв Bus Station near Rail. Station
09:00 Забже Pl. Warszawski
10:00 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
10:45 Мшана-Дольна Dworzec PKS
13:10 Тарнобжег Bus Station
11:15 Лиманова Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
10:30 Радомсько dworzec PKS
14:15 Ожарув Bus Station
13:20 Свідниця Dw. PKS ul. Kolejowa st. nr 7
12:30 Скаржисько-Каменна International bus stop №6 near railway station
10:45 Бохня Dw. PKP, ul. Poniatowskiego
20:00 Катания Dworzec kolejowy, przystanek AGAT
09:15 Гливице zajezdnia PKS ul. Pionierów 8
11:00 Бжеско Bus Station,ul. Uczestników Ruchu Oporu
11:15 Пйотркув-Трибунальський Bus Station
13:40 Стальова Воля Dworzec PKS
13:15 Радом dworzec PKS
21:30 Мессина Dworzec kolejowy
14:30 Аннополь Bus Station
11:45 Новы-Сонч Dw. PKS, st 3 lub 4
14:00 Валбжих Parking near hotel "Sudety" st.Parkowa
10:00 Стшельце-Опольске hotel Leśny
14:15 Пулавы Bus Station, pl.8
22:30 Вилла-Сан-Джованни Dw. Kolejowy
10:30 Ополе Zajazd U Dziadka, Strzelecka 55
12:15 Лодзь Kaliska-Dw.PKP, Karolewska st. 55 (in front of main entrance)
15:00 Красник dworzec PKS
12:15 Грибів przystanek autobusowy, ul. Topolowa
14:00 Нисько Plac Wolności
11:30 Тарнув Dw. PKP, przystanek Wagabunda
14:30 Варшава Bus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
12:00 Пільзно Parking near "TAURUS" bar
12:00 Вроцлав Temporary bus station, Joannitów str. 13
12:45 Горлице Dawny dworzec kolejowy - ul. Bardiowska 4
23:00 Реджо-ди-Калабрия Lido Stacja Paliw Q8
14:30 Янів-Любельський Dworzec PKS
15:15 Люблін Bus Station
15:00 Красник dworzec PKS
13:00 Легница Dworzec PKS, ul.Dworcowa
00:15 Вибо-Валентия Terminal Bus scuola di Polizia
15:30 Пултуськ Bus Station
12:15 Дембица Railway Station
16:30 Хелм dworzec PKS
13:00 Беч Przystanek MZK / PKS Rynek
17:00 Красностав Parking opposite railway station
12:30 Ропчице Bus Station, stan. B.P. Batory
13:15 Ясло Railway Station platform Wagabunda
00:45 Ламеция-Терме Dworzec kolejowy
16:30 Остроленка dworzec PKS
13:00 Ряшів CMPA Wagabunda - dworzec PKP
13:50 Кросно Dworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodowe
17:15 Ломжа Dw. PKS
01:45 Козенца Dw. Kolejowy - Vagliolise
13:15 Ланьцут Gas station Orlen
18:30 Біялисток Dworzec BIACOMEX, ul. Bohaterów Monte Cassino
05:00 Салерно Piazza Concordia
14:20 Риманув Stacja BP
06:00 Неаполь Parcheggio Metropark via Corso Arnaldo Lucci
13:30 Пшеворск Dworzec PKS
14:45 Санок Dworzec PKP, ul. Dworcowa
13:50 Ярослав Dworzec PKP stanowisko Wagabunda
10:00 Рим Autostazione Tiburtina
14:25 Перемишль ul. Czarnieckiego CMPA WAGABUNDA
13:30 Флоренция Piazzale Montelungo, przystanek autobusowy
14:45 Любачів Bus Station, platform"Wagabunda"
15:30 Болонья Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
16:30 Феррара Dw.Kolejowy Viale Casellina
15:45 Томашув-Любельский Dw. PKS
16:15 Замосць Dw. PKS st.0
17:15 Падуя Parking Via Sarpi Fra 'Paolo 9 out against H. Al Cason
17:00 Грубешів Parking przy markecie Stokrotka
19:45 Удине Autostaz. Viale Europa Unita
21:15 Филлах Hauptbahnhof
02:00 Відень ÖBB Postbus, Südtiroler Platz, s. B4
04:00 Брно Bus Station Street. Benešova, opposite the Grand Hotel
06:30 Цешин Gas station, ARGE, ul. Graniczna
07:30 Бельсько-Бяла Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
07:50 Пщина Bus Station
08:10 Тихи Hotel “Tychy”
08:30 Хожув Gas station, between Ford and Toyota showrooms
08:45 Катовіце Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
Перевізник: Agat
Багаж: 2шт. 30кг 90 x 75 x 25 cm бесплатно
Додаткова інформація: Перевозка животных запрещена
Умови повернення: до 336 год. до від'їзду: 90%
від 336год. до 72 год. до від'їзду: 75%
від 72год. до 24 год. до від'їзду: 50%
від 24год. до 0 год. до від'їзду: 10%
Знижки: 10% Студент (ISIC)
10% Пенсионеры от 60 лет
10% Молодежь до 26 лет
50% Дети 0-12 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information