Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту A05 Польша - Палермо

05:00 Біялисток Dworzec BIACOMEX, ul. Bohaterów Monte Cassino
09:30 Валбжих Parking near hotel "Sudety" st.Parkowa
06:00 Грубешів Parking przy markecie Stokrotka
10:30 Легница Dworzec PKS, ul.Dworcowa
06:55 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
18:00 Рівне Bus Station, 40 Kiyevska str.
11:00 Легница Dworzec PKS, ul.Dworcowa
09:00 Санок Railway Station, Dworcowa str. 4
09:00 Красник dworzec PKS
09:00 Красник dworzec PKS
06:30 Красностав Parking opposite railway station
09:30 Аннополь Bus Station
09:30 Янів-Любельський Dworzec PKS
12:00 Вроцлав Temporary bus station, Joannitów str. 13
07:00 Замосць Dw. PKS st.0
07:00 Хелм dworzec PKS
09:30 Риманув Stacja BP
06:10 Ломжа Dw. PKS
13:00 Вроцлав Temporary bus station, Joannitów str. 13
10:00 Свідниця Dw. PKS ul. Kolejowa st. nr 7
06:50 Остроленка dworzec PKS
10:00 Кросно Dworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodowe
09:45 Ожарув Bus Station
10:00 Нисько Plac Wolności
13:30 Ополе Zajazd U Dziadka, Strzelecka 55
10:30 Дзержонюв Bus Station near Rail. Station
07:45 Томашув-Любельский Dw. PKS
14:30 Ополе Zajazd U Dziadka, Strzelecka 55
08:30 Люблін Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia, st.0
09:30 Пулавы Bus Station, pl.8
10:20 Стальова Воля Dworzec PKS
07:50 Пултуськ Bus Station
10:30 Островець-Свентокшиський Parking behind the hotel "Accademia"
14:15 Стшельце-Опольске hotel Leśny
08:45 Любачів Bus Station, platform"Wagabunda"
12:00 Вроцлав Temporary bus station, Joannitów str. 13
15:00 Стшельце-Опольске hotel Leśny
10:45 Ясло Railway Station platform Wagabunda
15:00 Гливице zajezdnia PKS ul. Pionierów 8
09:30 Варшава Bus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
10:45 Радом dworzec PKS
11:00 Стараховіце dworzec zachodni PKS
11:00 Тарнобжег Bus Station
09:00 Перемишль ul. Czarnieckiego CMPA WAGABUNDA
15:15 Забже Pl. Warszawski
11:10 Беч Przystanek MZK / PKS Rynek
11:15 Баранув-Сандомерский Bus Station, ul. Fabryczka/ul. Krakowska
11:30 Скаржисько-Каменна International bus stop №6 near railway station
11:40 Лодзь Kaliska-Dw.PKP, Karolewska st. 55 (in front of main entrance)
09:45 Ярослав Dworzec PKP
11:40 Мелець Bus Station, platform "Wagabunda"
15:30 Битом Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
12:50 Пйотркув-Трибунальський Bus Station
10:00 Пшеворск Dworzec PKS
11:30 Горлице Dawny dworzec kolejowy - ul. Bardiowska 4
12:15 Кельце Dworzec PKS
13:30 Радомсько dworzec PKS
12:45 Єнджеюв Przystanek kom. miejskiej przy rondzie
11:50 Грибів przystanek autobusowy, ul. Topolowa
10:30 Ланьцут Gas station Orlen
14:15 Ченстохова Dw. PKP od ul. generala K.Pilsudskiego
11:00 Ряшів Dw. PKP, przystanek Wagabundy
12:30 Новы-Сонч Dw. PKS, st 3 lub 4
13:00 Лиманова Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
11:30 Ропчице Bus Station, stan. B.P. Batory
15:00 Сосновець Parking on st. Baczyńskiego 2
12:00 Дембица Railway Station
13:30 Мшана-Дольна Dworzec PKS
14:00 Мисленіце Dworzec PKS, ul. Słoneczna
12:15 Пільзно Parking near "TAURUS" bar
12:45 Тарнув Dw. PKP, przystanek Wagabunda
13:30 Бжеско Bus Station,ul. Uczestników Ruchu Oporu
14:30 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
15:00 Хшанув Gas station "Shell", ul. Trzebińska 72
15:30 Катовіце Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
16:00 Хожув Gas station, between Ford and Toyota showrooms
16:30 Тихи Hotel “Tychy”
17:00 Пщина Parking near hotel "Imperium", st. Bielska 54
17:30 Бельсько-Бяла Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
18:10 Цешин Gas station, ARGE, ul. Graniczna
20:00 Брно Bus Station Street. Benešova, opposite the Grand Hotel
02:30 Филлах Hauptbahnhof
04:00 Удине Autostaz. Viale Europa Unita
06:00 Падуя Parking Via Sarpi Fra 'Paolo 9 out against H. Al Cason
06:30 Феррара Dw.Kolejowy Viale Casellina
07:00 Болонья Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
09:00 Флоренция Piazzale Montelungo, przystanek autobusowy
12:30 Рим Autostazione Tiburtina
15:30 Неаполь Parcheggio Metropark via Corso Arnaldo Lucci
16:30 Салерно Piazza Concordia
19:30 Козенца Dw. Kolejowy - Vagliolise
20:30 Ламеция-Терме Dworzec kolejowy
21:00 Вибо-Валентия Terminal Bus scuola di Polizia
22:00 Реджо-ди-Калабрия Lido Stacja Paliw Q8
22:20 Вилла-Сан-Джованни Dw. Kolejowy
23:20 Мессина Dworzec kolejowy
00:45 Катания Dworzec kolejowy, przystanek AGAT
01:45 Сіракуза Railway Station
Перевізник: Agat
Багаж: 2шт. 30кг 90x75x25 cm бесплатно
Додаткова інформація: Перевозка животных запрещена
Умови повернення: до 336 год. до від'їзду: 90%
від 336год. до 72 год. до від'їзду: 75%
від 72год. до 24 год. до від'їзду: 50%
від 24год. до 0 год. до від'їзду: 10%
Знижки: 10% Дети 13-26 лет
10% Пенсионеры от 60 лет
10% Студент (ISIC)
50% Дети 0-12 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information