Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту A05 Poland - Palermo

05:00 Біялисток Dworzec BIACOMEX, ul. Bohaterów Monte Cassino
06:30 Красностав Parking opposite railway station
09:00 Санок Railway Station, Dworcowa str. 4
09:00 Красник dworzec PKS
18:00 Рівне Bus Station, 40 Kiyevska str.
10:30 Легница Dworzec PKS, ul.Dworcowa
09:30 Валбжих Parking near hotel "Sudety" st.Parkowa
06:00 Грубешів Parking przy markecie Stokrotka
06:55 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
09:00 Красник dworzec PKS
09:30 Риманув Stacja BP
09:30 Янів-Любельський Dworzec PKS
07:00 Хелм dworzec PKS
09:30 Аннополь Bus Station
10:00 Свідниця Dw. PKS ul. Kolejowa st. nr 7
07:00 Замосць Dw. PKS st.0
12:00 Вроцлав Temporary bus station, Joannitów str. 13
06:10 Ломжа Dw. PKS
08:30 Люблін Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia, st.0
09:45 Ожарув Bus Station
10:00 Кросно Dworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodowe
13:30 Ополе Zajazd U Dziadka, Strzelecka 55
06:50 Остроленка dworzec PKS
10:30 Дзержонюв Bus Station near Rail. Station
10:00 Нисько Plac Wolności
07:45 Томашув-Любельский Dw. PKS
10:30 Островець-Свентокшиський Parking behind the hotel "Accademia"
14:15 Стшельце-Опольске hotel Leśny
09:30 Пулавы Bus Station, pl.8
08:45 Любачів Bus Station, platform"Wagabunda"
12:00 Вроцлав Temporary bus station, Joannitów str. 13
10:20 Стальова Воля Dworzec PKS
07:50 Пултуськ Bus Station
11:00 Стараховіце dworzec zachodni PKS
09:00 Перемишль ul. Czarnieckiego CMPA WAGABUNDA
10:45 Ясло Railway Station platform Wagabunda
11:00 Тарнобжег Bus Station
09:30 Варшава Bus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
10:45 Радом dworzec PKS
15:00 Гливице zajezdnia PKS ul. Pionierów 8
09:45 Ярослав Dworzec PKP
11:10 Беч Przystanek MZK / PKS Rynek
11:15 Баранув-Сандомерский Bus Station, ul. Fabryczka/ul. Krakowska
11:30 Скаржисько-Каменна International bus stop №6 near railway station
15:15 Забже Pl. Warszawski
11:40 Лодзь Kaliska-Dw.PKP, Karolewska st. 55 (in front of main entrance)
12:50 Пйотркув-Трибунальський Bus Station
15:30 Битом Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
10:00 Пшеворск Dworzec PKS
12:15 Кельце Dworzec PKS
11:30 Горлице Dawny dworzec kolejowy - ul. Bardiowska 4
11:40 Мелець Bus Station, platform "Wagabunda"
11:50 Грибів przystanek autobusowy, ul. Topolowa
13:30 Радомсько dworzec PKS
10:30 Ланьцут Gas station Orlen
12:45 Єнджеюв Przystanek kom. miejskiej przy rondzie
11:00 Ряшів Dw. PKP, przystanek Wagabundy
12:30 Новы-Сонч Dw. PKS, st 3 lub 4
14:15 Ченстохова Dw. PKP od ul. generala K.Pilsudskiego
13:00 Лиманова Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
15:00 Сосновець Parking on st. Baczyńskiego 2
11:30 Ропчице Bus Station, stan. B.P. Batory
12:00 Дембица Railway Station
13:30 Мшана-Дольна Dworzec PKS
14:00 Мисленіце Dworzec PKS, ul. Słoneczna
12:15 Пільзно Parking near "TAURUS" bar
12:45 Тарнув Dw. PKP, przystanek Wagabunda
13:30 Бжеско Bus Station,ul. Uczestników Ruchu Oporu
14:30 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
15:00 Хшанув Gas station "Shell", ul. Trzebińska 72
15:30 Катовіце Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
16:00 Хожув Gas station, between Ford and Toyota showrooms
16:30 Тихи Hotel “Tychy”
17:00 Пщина Parking near hotel "Imperium", st. Bielska 54
17:30 Бельсько-Бяла Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
18:10 Цешин Gas station, ARGE, ul. Graniczna
20:00 Брно Bus Station Street. Benešova, opposite the Grand Hotel
02:30 Филлах Hauptbahnhof
04:00 Удине Autostaz. Viale Europa Unita
05:30 Венеція Dworzec kolejowy hotel Plaza via stazione 36
05:30 Местре Dworzec kolejowy hotel Plaza via stazione 36
06:00 Падуя Parking Via Sarpi Fra 'Paolo 9 out against H. Al Cason
06:30 Феррара Dw.Kolejowy Viale Casellina
07:00 Болонья Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
09:00 Флоренция Piazzale Montelungo, przystanek autobusowy
12:30 Рим Autostazione Tiburtina
15:30 Неаполь Parcheggio Metropark via Corso Arnaldo Lucci
16:30 Салерно Piazza Concordia
19:30 Козенца Dw. Kolejowy - Vagliolise
20:30 Ламеция-Терме Dworzec kolejowy
21:00 Вибо-Валентия Terminal Bus scuola di Polizia
22:00 Реджо-ди-Калабрия Lido Stacja Paliw Q8
22:20 Вилла-Сан-Джованни Dw. Kolejowy
23:20 Мессина Dworzec kolejowy
00:45 Катания Dworzec kolejowy, przystanek AGAT
01:45 Сіракуза Railway Station
Перевізник: Agat
Багаж: 2шт. 30кг 90x75x25 cm бесплатно
Додаткова інформація: Перевозка животных запрещена
Умови повернення: до 336 год. до від'їзду: 90%
від 336год. до 72 год. до від'їзду: 75%
від 72год. до 24 год. до від'їзду: 50%
від 24год. до 0 год. до від'їзду: 10%
Знижки: 10% Дети 13-26 лет
10% Пенсионеры от 60 лет
10% Студент (ISIC)
50% Дети 0-12 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information