Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту A05 Poland - Palermo

05:00 Біялисток Dworzec BIACOMEX, ul. Bohaterów Monte Cassino
06:00 Грубешів Parking przy markecie Stokrotka
06:30 Красностав Parking opposite railway station
09:00 Красник dworzec PKS
09:00 Красник dworzec PKS
09:00 Санок Railway Station, Dworcowa str. 4
10:30 Легница Dworzec PKS, ul.Dworcowa
09:30 Валбжих Parking near hotel "Sudety" st.Parkowa
06:55 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
18:00 Рівне Bus Station, 40 Kiyevska str.
11:00 Легница Dworzec PKS, ul.Dworcowa
18:00 Чернівці Bus Station, 219 Golovna str.
13:00 Київ Bus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)
06:10 Ломжа Dw. PKS
07:00 Замосць Bus Station, Hrubieszowska 1
07:00 Хелм dworzec PKS
09:30 Янів-Любельський Dworzec PKS
09:30 Аннополь Bus Station
09:30 Риманув Stacja BP
12:00 Вроцлав Temporary bus station, Joannitów str. 13
10:00 Свідниця Dw. PKS ul. Kolejowa st. nr 7
13:00 Вроцлав Temporary bus station, Joannitów str. 13
18:50 Костополь Bus Station, Burova 19
20:00 Коломия Bus Station, Antonenka-Davydovycha str.15
15:35 Коростень Bus Station, 2 Bazarnaya str.
06:50 Остроленка dworzec PKS
07:45 Томашув-Любельский Dw. PKS, ul. Zamojska 9
08:30 Люблін Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
10:00 Нисько Plac Wolności
09:45 Ожарув Bus Station
10:00 Кросно Dworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodowe
13:30 Ополе Zajazd U Dziadka, Strzelecka 55
10:30 Дзержонюв Bus Station near Rail. Station
14:30 Ополе Zajazd U Dziadka, Strzelecka 55
21:30 Івано-Франківськ Bus Station-2, Gorbachevskogo str. 14
20:00 Сарни (Рівненська обл.) Bus Station, Belgorodska st. 39
17:50 Сарни (Рівненська обл.) Bus Station, Belgorodska st. 39
07:50 Пултуськ Bus Station
08:45 Любачів Bus Station, platform"Wagabunda"
09:30 Пулавы Bus Station, st. Lubelska 9
10:20 Стальова Воля Dworzec PKS
10:30 Островець-Свентокшиський Parking behind the hotel "Accademia"
14:15 Стшельце-Опольске hotel Leśny
12:00 Вроцлав Temporary bus station, Joannitów str. 13
15:00 Стшельце-Опольске hotel Leśny
22:30 Рогатин Bus Station, 8 Galytska str.
22:20 Ковель Bus Station, 42 bulvar L.Ukrainki
19:25 Маневичі Bus Station ul.Lutskaya, 9
09:30 Варшава Bus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
09:00 Перемишль ul. Czarnieckiego CMPA WAGABUNDA
10:45 Радом Bus Station, st. Prażmowskiego 12
11:00 Тарнобжег Bus Station
11:00 Стараховіце dworzec zachodni PKS
10:45 Ясло Railway Station platform Wagabunda
15:00 Гливице Dw. PKS, ul. Pionierów 8
00:20 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
02:40 Люблін Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
23:55 Хелм Dworzec PKP, ul. Kolejowa
11:40 Лодзь Kaliska-Dw.PKP, Karolewska st. 55 (in front of main entrance)
09:45 Ярослав Railway station
11:30 Скаржисько-Каменна International bus stop №6 near railway station
11:15 Баранув-Сандомерский Bus Station, ul. Fabryczka/ul. Krakowska
11:10 Беч Przystanek MZK / PKS Rynek
15:15 Забже Pl. Warszawski
01:00 Львів Railway Station, 1 Dvortsova str., AS №8
01:25 Люблін Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
12:50 Пйотркув-Трибунальський Dw. PKP, ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 5
10:00 Пшеворск Dworzec PKS
12:15 Кельце Dworzec PKS
11:40 Мелець Bus Station, platform "Wagabunda"
11:30 Горлице Dawny dworzec kolejowy - ul. Bardiowska 4
15:30 Битом Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
10:30 Ланьцут Gas station Orlen
12:45 Єнджеюв Rynek, przystanek MPK/PKS
13:30 Радомсько dworzec PKS
11:50 Грибів przystanek autobusowy, ul. Topolowa
11:00 Ряшів Dw. PKP, przystanek Wagabundy
14:15 Ченстохова Dw. PKP od ul. generala K.Pilsudskiego
12:30 Новы-Сонч Dw. PKS, st 3 lub 4
11:30 Ропчице Bus Station, stan. B.P. Batory
15:00 Сосновець Parking on st. Baczyńskiego 2
13:00 Лиманова Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
12:00 Дембица Railway Station
13:30 Мшана-Дольна Dworzec PKS
12:15 Пільзно Parking near "TAURUS" bar
14:00 Мисленіце Dworzec PKS, ul. Słoneczna
12:45 Тарнув Dw. PKP, przystanek Wagabunda
13:30 Бжеско Bus Station,ul. Uczestników Ruchu Oporu
14:30 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
15:00 Хшанув Gas station "Shell", ul. Trzebińska 72
15:30 Катовіце Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
16:00 Хожув Gas station, between Ford and Toyota showrooms
16:30 Тихи Hotel “Tychy”
17:00 Пщина Parking near hotel "Imperium", st. Bielska 54
17:30 Бельсько-Бяла Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
18:10 Цешин Gas station, ARGE, ul. Graniczna
20:00 Брно Bus Station Street. Benešova, opposite the Grand Hotel
02:30 Филлах Hauptbahnhof
04:00 Удине Autostaz. Viale Europa Unita
06:00 Падуя Parking Via Sarpi Fra 'Paolo 9 out against H. Al Cason
06:30 Феррара Dw.Kolejowy Viale Casellina
07:00 Болонья Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
09:00 Флоренция Piazzale Montelungo, przystanek autobusowy
12:30 Рим Autostazione Tiburtina
15:30 Неаполь Parcheggio Metropark via Corso Arnaldo Lucci
16:30 Салерно Piazza Concordia
19:30 Козенца Dw. Kolejowy - Vagliolise
20:30 Ламеция-Терме Dworzec kolejowy
21:00 Вибо-Валентия Terminal Bus scuola di Polizia
22:00 Реджо-ди-Калабрия Lido Stacja Paliw Q8
22:20 Вилла-Сан-Джованни Dw. Kolejowy
23:20 Мессина Dworzec kolejowy
00:45 Катания Dworzec kolejowy, przystanek AGAT
01:45 Сіракуза Railway Station
Перевізник: Agat
Багаж: 2шт. 30кг 90x75x25 cm бесплатно
Додаткова інформація: Перевозка животных запрещена
Умови повернення: до 336 год. до від'їзду: 90%
від 336год. до 72 год. до від'їзду: 75%
від 72год. до 24 год. до від'їзду: 50%
від 24год. до 0 год. до від'їзду: 10%
Знижки: 10% Дети 13-26 лет
10% Пенсионеры от 60 лет
10% Студент (ISIC)
50% Дети 0-12 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information