Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту BG00 Sofia - Hamburg - Brussel

17:00 Ганновер Bus Station, Rundestraße 12
09:30 Софія Bus Station "Serdika"
00:00 Відень Stadion Center, Engerthstr. 242
19:00 Бремен Railway Station, ZOB, Breitenweg 13
04:00 Пассау Hbf. Bedarfshaltestelle
20:30 Гамбург Zentral Omnibus Bahnhof
05:30 Регенсбург Hbf, Bahnhofstraße
06:45 Нюрнберг ZOB
07:45 Байройт GII Goethestrasse
08:45 Хоф Hauptbahnhof, Haltestelle 5
11:00 Єна Bus Station "Paradies"
11:30 Веймар Hoffmann-von-Fallersleben-Straße
12:00 Эрфурт Fur den Fernverkehr in der Kurt-Schumacher Strasse
13:00 Эйзенах Parking, Julius-Lippold-Straße
15:00 Кассель ICE-Bahnhof Kassel-Wilhelmshohe
18:00 Дортмунд ZOB, Steinstrasse
18:45 Ессен Bus Station, Freiheit st.
20:30 Кельн аеропорт Flughafen ZOB
21:30 Аахен Автовокзал
Перевізник: Radina VIP
Багаж: 2шт. до 30кг -бесплатно
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
менше 24год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Пенсионеры
10% Студенты до 26 лет
30% Дети 7-12 лет
50% Дети 3-7 лет
99% Дети 0-3 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information