Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту BG012 Sofia - Hamburg - London

11:00 Софія Bus Station "Serdika"
17:45 Ганновер Bus Station, Rundestraße 12
02:00 Відень Stadion Center, Engerthstr. 242
19:45 Бремен Railway Station, ZOB, Breitenweg 13
21:15 Гамбург Zentral Omnibus Bahnhof
07:00 Прага Bus Station "Florenc"
09:00 Дрезден ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
10:00 Хемніц Bus Station (ZOB) at Georgstr.
11:00 Гера Busparkplatz am Hauptbahnhof
11:45 Єна Bus Station "Paradies"
12:15 Веймар Hoffmann-von-Fallersleben-Straße
12:45 Эрфурт Fur den Fernverkehr in der Kurt-Schumacher Strasse
13:45 Эйзенах Parking, Julius-Lippold-Straße
15:45 Кассель ICE-Bahnhof Kassel-Wilhelmshohe
18:00 Дортмунд ZOB, Steinstrasse
18:45 Ессен Bus Station, Freiheit st.
20:30 Кельн аеропорт Flughafen ZOB
21:30 Аахен Wilmersdorfer Straße
Перевізник: Radina VIP
Багаж: 2шт. до 30кг -бесплатно
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
менше 24год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Пенсионеры
10% Студенты до 26 лет
30% Дети 7-12 лет
50% Дети 3-7 лет
99% Дети 0-3 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information