Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту BG012 София - Гамбург - Лондон

11:00 Софія Bus Station "Serdika"
02:00 Відень Stadion Center, Engerthstr. 242
07:00 Прага Bus Station "Florenc"
09:00 Дрезден ZOB bei Hauptbahnhof, Bayrische Str.
10:00 Хемніц Bus Station (ZOB) at Georgstr.
11:00 Гера Busparkplatz am Hauptbahnhof
11:45 Єна Bus Station "Paradies"
12:15 Веймар Hoffmann-von-Fallersleben-Straße
12:45 Эрфурт Fur den Fernverkehr in der Kurt-Schumacher Strasse
13:45 Эйзенах Parking, Julius-Lippold-Straße
15:45 Кассель ICE-Bahnhof Kassel-Wilhelmshohe
17:45 Ганновер Bus Station, Rundestraße 12
19:45 Бремен ZOB, Internationale
21:15 Гамбург Zentral Omnibus Bahnhof
18:00 Дортмунд ZOB, Steinstrasse
18:45 Ессен ZOB bei HbF
20:30 Кельн аеропорт Flughafen ZOB
21:30 Аахен Wilmersdorfer Straße
Перевізник: Radina VIP
Багаж: 1шт. -бесплатно, каждый след. от 5 EUR.
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
менше 24год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Пенсионеры
10% Студенты до 26 лет
30% Дети 7-12 лет
50% Дети 3-7 лет
99% Дети 0-3 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information