Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Bari-Odessa

05:00 Барі Staz. FS-Via G.Capruzzi
05:20 Фоджа Piazza della stazione Fs-Piazalle Vittorio Veneto
08:35 Пескара Stazione FS, piazza della Republica
10:00 Сан-Бенедетто-дель-Тронто Vialle dello Sport, Piazalle stadio
11:45 Анкона Piazza Rosselli-Stazione Fs
12:20 Пезаро Area servizio Fogli, Total verso Sud, Agip verso Nord
14:15 Ріміні Piazza Battisti, stazione FS
15:30 Равенна Via Aldo Moro, Autostazione
17:10 Феррара Stazione Fs-Lato hotel Jolly
18:40 Падуя Autostaz. Piazzale Boschetti
21:45 Триест Autostazione, piazza Liberta, 9
12:20 Захонь customs (HU-UA)
13:00 Ужгород Bus Station, 2 Stantsijna str.
14:05 Мукачеве Bus Station, Akademika Pavlova str. 214
16:40 Стрий Bus Station, 7 Vokzalnaya str.
18:15 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
20:25 Тернопіль Bus Station, 7 Zhyvova str.
22:20 Хмельницький Bus Station, 23 Vinnytske shose str.
00:30 Вінниця Bus Station, 8 Kyivska str.
03:10 Умань Bus Station, 1 Kievskaya str.
07:20 Одеса Central Bus Station, 58 Kolontayevskaya str.
Перевізник: Odri
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 85%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
від 12год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Дети 13-26 лет
10% Пенсионеры от 60 лет
30% Дети 4-12 лет
50% Дети 2-4 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information