Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Bucuresti - Bruges

05:00 Бухарест Bus Station Rahova Sos. Alexandriei nr.164
06:30 Плоєсті Bus Station South
08:30 Брасов Autogara Bartolomeu
09:45 Фагарас In front of Citadel, st. Strada Mihai Viteazul
11:30 Сібіу Bus Station Turnișor
12:30 Себес Autogara Voltrans
14:00 Дева Autogara Plus Com, Piața Gării 2
16:00 Лугож Bus Station, Atlassib
17:00 Тімішоара Autogara Atlassib,Calea Dorobantilor nr. 59
18:00 Арад Bus Station, Transdara
19:30 Льеж Central Station Guillemins
20:45 Брюссель Central Station, Rue Cardinal Mercierstraat
21:45 Антверпен Hbf. Van Stralenstraat 22/24
22:45 Алст Railway Station
23:30 Гент Railway Station
00:30 Брюгге Bus Station
Перевізник: Atlassib
Багаж: 2шт. до 40кг-бесплатно, каждый след. 1кг - 1.5 EUR
Умови повернення: до 1 год. до від'їзду: 90%
Знижки: 10% Студент
50% Дети 4-12 лет
80% Дети 0-4 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information