Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Bucuresti - Dortmund

04:30 Бухарест Bus Station Rahova Sos. Alexandriei nr.164
06:00 Плоєсті Autogara Sud
08:00 Брасов Autogara Bartolomeu
09:15 Фагарас B-dul Unirii 13
11:00 Сібіу Bus Station Turnișor
12:00 Себес Autogara Voltrans
13:30 Дева Autogara Plus Com, Piața Gării 2
15:30 Лугож Bus Station, Atlassib
16:30 Тімішоара Autogara Atlassib,Calea Dorobantilor nr. 59
17:30 Арад Bus Station, Transdara
10:00 Нюрнберг ZOB, Rothenburger Str.
13:00 Хайльбронн Hafenstraße 7
14:30 Маннгейм ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
15:30 Франкфурт-на-Майні Pforzheimer Straße 5
16:15 Гиссен Licher Straße
17:00 Зиген Siegerlandhalle
18:00 Гуммерсбах Busbahnhof Dieringshausen
19:00 Кельн International bus stop, Gummersbacher Str., Fernbus-Haltestelle, (opposite the Koln Arena 2)
20:00 Дюссельдорф Hbf., Worringerstr.
20:45 Ессен Bus Station, Freiheit st.
22:00 Дортмунд ZOB
Перевізник: Atlassib
Багаж: 2шт. до 40кг-бесплатно, каждый след. 1кг - 1.5 EUR
Умови повернення: до 1 год. до від'їзду: 90%
Знижки: 10% Студент
50% Дети 4-12 лет
80% Дети 0-4 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information