Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Cernivtsi-Savona

09:20 Чернівці Bus Station, 219 Golovna str.
10:50 Коломия Bus Station, Antonenka-Davydovycha str.15
12:00 Івано-Франківськ Bus Station, 30 Zaliznichna str.
14:30 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
15:50 Стрий Bus Station, 7 Vokzalnaya str.
18:25 Мукачеве Bus Station, Akademika Pavlova str. 214
19:30 Ужгород Bus Station, 2 Stantsijna str.
12:55 Тренто Piazza Dante
14:40 Верона Stazione F5 Porta Nova – Gare centrale
16:05 Брешія P.Leortomercato V.Orzinuovl
17:05 Бергамо Bus Station, Pullma-Piazza Marconi
18:10 Милан Terminal Bus di Lampugnano-Giulio Natta
19:10 Новара Bus station, Largo Pastore 1
20:45 Алессандрия Stazione Fs-Via Della Republica
22:25 Генуя Piazza Della Vittoria
23:10 Савона Piazza Del Popolo
Перевізник: Odri
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 85%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
від 12год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Пенсионеры от 60 лет
10% Молодежь до 26 лет
30% Дети 4-12 лет
50% Дети 0-4 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information