Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту E-770 Netherlands - Germany - Poland

15:00 Бонн Thomastr. - Busparkplatz am alten Friedhof
13:00 Амстердам Eurolines coach station Duivendrecht, Stationsplein
04:10 Олесьниця Dw.PKS
05:00 Кемпно Dworzec PKS stan. 1, ul Broniewskiego
07:00 Крапковіце Gas station LOTOS, on the road 45 Krapkowice Opole (between Strzelce Op, and Opole)
09:15 Тихи bus stop MPK bay at the Hotel Tychy, ul.Jana Paul II
09:00 Сосновець Parking on st. Baczyńskiego 2
11:15 Єнджеюв Przystanek kom. miejskiej przy rondzie
12:30 Мелець Bus Station, platform "Wagabunda"
10:15 Мисленіце Dworzec PKS, ul. Słoneczna
14:45 Любачів Bus Station, platform"Wagabunda"
15:30 Кельн аеропорт Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
14:00 Роттердам Busstation Conradstraat
05:15 Острув-Велькопольский Dworzec PKS, ul. Dworcowa 16
07:45 Серадз Dworzec PKS, ul. Jana Pawła II 20
08:15 Кендзежин-Козьле Dw. PKS, ul. Czerwińskiego
09:35 Пщина Baza BP "Globus" ul. Nałkowskiej 17
09:45 Ченстохова Dw. PKP od ul. generala K.Pilsudskiego
12:00 Кельце Dworzec PKS
12:50 Баранув-Сандомерский Bus Station, ul. Fabryczka/ul. Krakowska
10:45 Мшана-Дольна Dworzec PKS
15:45 Томашув-Любельский Dw. PKS
17:00 Крефельд Hbf, Südseite
14:50 Бреда Central Station - Stationweg
05:45 Каліш Dw.PKP
08:45 Лодзь Kaliska-Dw.PKP, Karolewska st. 55 (in front of main entrance)
08:45 Польска-Церекев Przystanek przy sklepie RTV AGD
09:55 Чеховіце-Дзедзіце Dworzec PKS, ul. Niepodległości
10:30 Радомсько dworzec PKS
12:30 Скаржисько-Каменна International bus stop №6 near railway station
13:10 Тарнобжег Bus Station
11:15 Лиманова Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
16:15 Замосць Dw. PKS st.0
17:30 Моерс Hbf- Südseite, Willy Brandt Platz
16:15 Ейндховен Parking P1, za dw. kolejowym ul. Dorgelolaan
11:00 Варшава Bus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
09:05 Рацибуж dworzec PKS
10:15 Бельсько-Бяла Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
11:15 Пйотркув-Трибунальський dworzec PKS, stan. 1,2
13:15 Радом dworzec PKS
13:40 Стальова Воля Dworzec PKS
11:45 Новы-Сонч Dw. PKS, st 3 lub 4
17:00 Грубешів Parking przy markecie Stokrotka
17:45 Дуйсбург Otto-Keller-Straße
17:05 Венло Central station
09:35 Рибник Parking przed DW.PKP, ul. Dworcowa
13:00 Стараховіце dworzec zachodni PKS
14:15 Пулавы Bus Station, st. Lubelska 9
14:00 Нисько Plac Wolności
12:15 Грибів przystanek autobusowy, ul. Topolowa
18:30 Бохум Wittener Straße, under the railway bridge
17:30 Мёнхенгладбах Hbf / alter Busbahnhof-Hindenburgstr
09:50 Жори Dworzec PKS
13:30 Островець-Свентокшиський Parking behind the hotel "Accademia"
15:15 Люблін Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
14:30 Янів-Любельський Dworzec PKS
12:45 Горлице Dawny dworzec kolejowy - ul. Bardiowska 4
20:45 Билефельд Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
18:15 Дюссельдорф Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
10:05 Водзіслав-Шльонський PKS ul. Targowa
14:15 Ожарув Bus Station
16:30 Хелм dworzec PKS
13:00 Беч Przystanek MZK / PKS Rynek
22:15 Ганновер Bus Station, Rundestraße 12
18:50 Ессен Hbf., Südseite, Fernreisebusbahnhof,/Freiheit
10:25 Ястшембе-Здруй Dworzec PKS, ul. Arki Bożka
14:30 Аннополь Bus Station
17:00 Красностав Parking opposite railway station
13:15 Ясло Stacja benzynowa Bliska, ul. Metzgera
03:20 Ольшина Gas station Orlen, motorway exit Łęknica/Żary on Route 12
19:15 Дортмунд Steinstraße 54
11:00 Цешин Parking przy dworcu PKP, ul. Bobrecka
15:00 Красник dworzec PKS
13:45 Кросно Bus stop `WAGABUNDA`, Dw. PKP
04:20 Легница Nowodworska 30A
11:15 Скочув Stare Targowisko, ul. Pawła Stalmacha
13:50 Кросно Dworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodowe
05:30 Вроцлав Temporary bus station, Joannitów str. 13
11:30 Устронь Parking-sklep LIDL, ul. Ludwika Kojzara
14:20 Риманув Stacja BP
06:45 Ополе Dworzec PKS, ul.1 Maja
11:35 Устронь Parking at the supermarket POLANA, ul.3 Maja
14:45 Санок Dworzec PKP, ul. Dworcowa
07:15 Стшельце-Опольске hotel Leśny
07:50 Гливице Dw. PKS, ul. Pionierów 8
08:10 Забже Pl. Warszawski
08:25 Битом Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
08:40 Хожув Gas station, between Ford and Toyota showrooms
08:50 Хожув Station Mądeltrans, ul.H.Wieniawskiego, Chorzów-Batory
09:00 Катовіце Bus Station, st. Piotra Skargi 8
09:15 Хшанув Gas station "Shell", ul. Trzebińska 72
10:00 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
10:45 Бохня Dw. PKP, ul. Poniatowskiego
11:00 Бжеско Bus Station,ul. Uczestników Ruchu Oporu
11:30 Тарнув dworzec PKS, ul. Dworcowa, /stanowisko międzynarodowe/
11:35 Тарнув Station MĄDEL ul. Mostowa 14
12:00 Пільзно Parking near "TAURUS" bar
12:15 Дембица Railway Station
12:30 Ропчице Bus Station, stan. B.P. Batory
13:00 Ряшів Dw. PKP, przystanek Wagabundy
13:15 Ланьцут Gas station Orlen
13:30 Пшеворск Dworzec PKS
13:50 Ярослав Dworzec PKP stanowisko Wagabunda
14:25 Перемишль dworzec PKS
14:25 Перемишль CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
Перевізник: EUROLINES-MĄDELTRANS
Умови повернення: до 72 год. до від'їзду: 90%
від 72год. до 24 год. до від'їзду: 50%
від 24год. до 0 год. до від'їзду: 5%
Знижки: 10% Пенсионеры от 55 лет
10% Группа от 10 чел.
10% Молодежь до 26 лет
50% Дети 0-12 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information