Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту EU0331 Koln - Kiev

08:00 Кельн аеропорт Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
08:45 Дюссельдорф Hbf., Fernbusbhf., Worringer Str.
09:20 Дуйсбург Otto-Keller-Straße
09:50 Ессен Bus Station, Freiheit st.
10:35 Дортмунд Fernbus Haltestelle, Steinstraße 39
10:55 Унна ZOB, Busst. C
12:10 Билефельд Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
14:00 Ганновер Hbf, Omnibusbahnhof Bstg. 5
15:00 Брауншвейг ZOB Pavilion, Berliner Platz
16:15 Магдебург Hbf, Neuer ZOB, Maybachstr.
18:35 Берлин ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
06:00 Дорохуск CLO POL-UKR
08:00 Ягодин customs (UA-PL)
11:00 Ковель Gas station "Maveks"
12:00 Луцьк Bus Station, 39 Konyakina str.
13:00 Рівне Bus Station, 40 Kiyevska str.
14:15 Новоград-Волинський Bus Station, 45 Shevchenka str.
15:20 Житомир Bus Station, 93 Kievskaya str.
17:00 Київ Bus Station "Dachnaya", 142 av.Peremogy
18:00 Київ Bus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)
Перевізник: Евровояж
Багаж: 1шт. 60x40x40 cm, - бесплатно, каждый след. от 5-15 EUR
Умови повернення: до 24 год. до від'їзду: 90%
менше 24год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Группа от 10 чел.
10% Инвалиды 1-й группы
10% Пенсионеры от 65 лет
10% Студент (ISIC)
50% Дети 0-12 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information