Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Gdansk - Vinnitsa

07:00 Гданьск Dworzec PKS, ul. 3-maja, stan. 8
08:50 Грудзёндз Bus Station, ul. Dworcowa 42
10:10 Торунь Bus Station Veolia, ul.Dąbrowskiego 8-24
11:10 Влоцлавек Bus Station, Okrzei str.
12:00 Кутно Łąkoszyńska 166, near shop "Biedronka"
13:40 Лодзь Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 227
14:50 Пйотркув-Трибунальський Dw. PKP, ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 5
17:30 Кельце st. Czarnowska 12
18:45 Опатув ul. Henryka Sienkiewicza, 19
19:20 Сандомир Ul. Mickiewicza (ul. Zawichojska), Brama Opatowska 01
20:10 Стальова Воля Dworzec PKS, ul.Okulickiego 3
20:35 Нисько Plac Wolności
21:50 Ярослав Dw. PKS, Plac Więźniów Oświęcimia
23:05 Медика Custom (PL)
01:10 Шегині customs (UA-PL)
02:25 Львів Railway Station, 1 Dvortsova str., AS №8
04:05 Золочiв Bus Station, 2 Brodivska str.
05:15 Тернопіль Bus Station, 7 Zhyvova str.
06:05 Підволочиськ Bus Station, 15A Ternopilska str.
06:20 Волочиськ Bus Station, 30 Nezalzhnosti str.
07:45 Хмельницький Bus Station, 23 Vinnytske shose str.
08:40 Летичів Bus Station, 50-richcha Zhovtnya 1 str.
09:45 Вінниця Bus Station "Western", 107 Shose Khmelnitskoe str.
Перевізник: Lux-reisen
Багаж: 1шт. до 30кг(170см)-бесплатно
Додаткова інформація: Изменение даты поездки, ФИО пассажира в уже купленных билетах - 10% от стоимости билета
Умови повернення: до 240 год. до від'їзду: 80%
від 240год. до 120 год. до від'їзду: 50%
від 120год. до 48 год. до від'їзду: 20%
менше 48год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information