Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Iwano- Frankowsk - Bydgoszcz

19:40 Івано-Франківськ Bus Station-2, Gorbachevskogo str. 14
20:20 Калуш Bus Station, 15 Privokzalna str.
20:55 Долина Bus Station, 1A Shevchenka str.
21:45 Стрий Bus Station, 7 Vokzalnaya str.
23:00 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
23:25 Львів Railway Station, 1 Dvortsova str., AS №8
01:25 Краковець customs (UA-PL)
01:30 Корчова customs PL-UA
02:20 Ряшів Dw. PKS ul. Grottgera
05:10 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
06:30 Катовіце Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
09:40 Вроцлав Temporary bus station, Joannitów str. 13
13:05 Познань Bus Station, st. Towarowa 17
15:25 Бидгощ Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
Перевізник: EWE-Trans
Багаж: 1шт. до 40кг(60x50x30)-бесплатно, каждый след. от 30 UAH
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
від 12год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Пенсионеры от 60 лет
10% Группа от 10 чел.
50% Дети 0-12 лет
99% Дети 0-2 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information