Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Kamianets-Podilskiy - Sochaczew

06:30 Камянець-Подільський Bus Station, 19 Knjaziv Koriatovicej str.
07:05 Дунаївці Bus Station
07:45 Ярмолинці (Хмельницька обл.) Bus Station
08:40 Хмельницький Bus Station, 23 Vinnytske shose str.
09:30 Старокостянтинів Bus Station, 2 Knyazya Ostrovskogo str.
10:25 Шепетівка Bus Station, Starokonstantinovskoye shose 42
11:10 Славута Bus Station, 13 Shevchenka str.
11:45 Нетішин Bus Station, 2 Rynkowa str.
13:10 Рівне Bus Stop "Avtovokzal", Kievskaya str, 69, near "Silpo"
14:40 Луцьк Okruzhna str. 37 Epicentr
16:00 Ковель Gas station "WOG", Warshawska st. 3B
16:50 Ягодин customs (UA-PL)
19:30 Хелм str. Lubelska 216, near McDonald
20:40 Люблін Bus Station, st. Al. Tysiąclecia 6
21:55 Пулавы Bus Station, st. Lubelska 9
23:05 Радом Bus Station, st. Prażmowskiego 12
23:45 Груєць Armii Krajowei 41, "ORLEN"
01:00 Варшава Bus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
01:55 Бронише Gas station "Lotos"
02:20 Блоне ul. Powstancow 24, McDonalds parking
02:35 Брамки ul. Łódzka 40, Gas station BP
03:00 Сохачев Aleja 600-lecia 6, near the church
Перевізник: Lux-reisen
Умови повернення: до 240 год. до від'їзду: 80%
від 240год. до 120 год. до від'їзду: 50%
від 120год. до 48 год. до від'їзду: 20%
менше 48год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information