Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Kardzhali - Dortmund

05:00 Кирджалі Bus Station
06:00 Хасково Central Bus Station
07:25 Пловдів Bus Station Sud
08:15 Пазарджик Central Bus Station
10:00 Софія Bus Station "Serdika"
00:40 Відень Stadion Center, Engerthstr. 242
03:05 Линц Industriezeile vis a vis von Haus 84
04:40 Зальцбург P+R Süd
07:05 Мюнхен Bus Station "Hackerbrücke"
09:30 Нюрнберг ZOB, Rothenburger Str.
12:25 Франкфурт-на-Майні Hbf. Südseite, Stuttgarter
15:50 Кельн аеропорт Flughafen ZOB
16:45 Дюссельдорф Hbf., Fernbusbhf., Worringer Str.
17:20 Дуйсбург Otto-Keller-Straße
17:55 Ессен Bus Station, Freiheit st.
18:35 Дортмунд ZOB, Steinstrasse
Перевізник: ArdaTur
Багаж: 2 шт. 160см -бесплатно
Додаткова інформація: Перевозка животных запрещена
Умови повернення: до 72 год. до від'їзду: 80%
від 72год. до 24 год. до від'їзду: 50%
менше 24год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Молодежь до 26 лет
10% Пенсионеры
10% Студент
30% Дети 7-12 лет
50% Дети 3-7 лет
80% Дети 0-3 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information