Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Karlsruhe - Kherson (south)

07:00 Карлсрує Hbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr.
19:30 Кіровоград Bus Station, 1 Olexandrijske s.
07:30 Пфорцгейм Busbahnhof Nord
20:30 Олександрія Bus Station
08:30 Штутгарт Filderbahnstraße 70771 Leinfelden-Echterdingen
23:55 Дніпро Bus Station, 10 Kurchatova str.
09:30 Ульм schlossgarten
02:00 Запоріжжя Bus Station, Soborniy ave., 20
04:00 Мелітополь Bus Station, 204A Dzerzynskogo str.
10:30 Аугсбург Oberhausen Nord, Endstation Tram Nr.4
12:00 Мюнхен park. P+R, Fröttmaning st. DTG
14:00 Регенсбург Hbf, Bahnhofstraße
15:30 Нюрнберг Bhb Kätte-Strobel Str.
16:30 Байройт Kaserne
17:30 Хоф Am McDonald
19:00 Хемніц Straße der Nationen Ecke Georgstraße
20:00 Дрезден Riegel Platz
21:00 Герлиц Hornbach Görlitz
08:30 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
11:00 Тернопіль Bus Station, 7 Zhyvova str.
13:00 Хмельницький Bus Station, 23 Vinnytske shose str.
15:00 Вінниця Bus Station, 8 Kyivska str.
17:00 Умань Bus Station, 1 Kievskaya str.
21:30 Одеса Central Bus Station, 58 Kolontayevskaya str.
22:30 Миколаїв Bus Station, Oktiabrskij prospekt 21
23:30 Херсон Railway Station
Перевізник: Winew
Багаж: 2шт. до 40кг(40x60x40)-бесплатно, каждый след. 1кг - 1 EUR
Додаткова інформація: Возможна перевозка велосипеда в разобраном состоянии з доплатой 25 евро.
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 50%
менше 24год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Пенсионеры от 65 лет
10% Инвалиды 1-й 2-ой группы
20% Дети 10-12 лет
30% Дети 2-4 лет
30% Дети 4-10 лет
99% Дети 0-2 (без места)

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information