Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Kherson - Karlsruhe (centr)

20:00 Херсон Bus Station, Budionnogo str.1
16:30 Мелітополь Bus Station, 204A Dzerzynskogo str.
21:30 Миколаїв Bus Station, Oktiabrskij prospekt 21
18:30 Запоріжжя Bus Station, Soborniy ave., 20
23:30 Одеса Central Bus Station, 58 Kolontayevskaya str.
20:00 Дніпро Bus Station, 10 Kurchatova str.
04:00 Умань Bus Station, 1 Kievskaya str.
00:05 Олександрія Bus Station
01:00 Кіровоград Bus Station, 1 Olexandrijske s.
06:30 Вінниця Bus Station, 8 Kyivska str.
09:00 Хмельницький Bus Station, 23 Vinnytske shose str.
11:00 Тернопіль Bus Station, 7 Zhyvova str.
14:00 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
06:30 Лейпциг Hbf
07:30 Гера Haltestelle "Autobahn" neben Mc Donalds
08:00 Єна McDonalds neben Aral
09:00 Эрфурт Hotel Intercity Willy-Brandt-Platz 11
10:00 Эйзенах Rasthof Eisenach / Ramsberg
11:00 Бад-Херсфельд Hbf
12:00 Фульда Railway Station Ruprechtstraße 22
13:30 Вюрцбург Railway Station Bismarckstrasse
15:00 Франкфурт-на-Майні аеропорт Airport
16:00 Маннгейм ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
17:00 Хайльбронн Hbf-Busbahnhof pl.4
Перевізник: Winew
Багаж: 2шт. до 40кг(40x60x40)-бесплатно, каждый след. 1кг - 1 EUR
Додаткова інформація: Возможна перевозка велосипеда в разобраном состоянии з доплатой 25 евро.
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 50%
менше 24год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Пенсионеры от 65 лет
10% Инвалиды 1-й 2-ой группы
20% Дети 10-12 лет
30% Дети 2-4 лет
30% Дети 4-10 лет
99% Дети 0-2 (без места)

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information