Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Kiev - Bonn

07:15 Київ Bus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)
09:30 Житомир Bus Station, 93 Kievskaya str.
11:45 Рівне Bus Station, 40 Kiyevska str.
15:00 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
02:10 Дрезден Riegel Platz
03:45 Лейпциг ZOB
05:15 Єна Bus Station "Paradies"
07:15 Эрфурт ZOB, Willi-Brandt-Platz
09:30 Кассель Bus Station "Wilhelmshöhe"
11:10 Падерборн Hbf. Bahnhofstr.29
13:00 Дортмунд Hbf., ZOB, Steinstr.
13:55 Бохум ZOB
14:55 Ессен ZOB bei HbF
15:45 Дуйсбург Hbf., ZOB
16:45 Дюссельдорф Hbf., Worringerstr.
18:10 Кельн аеропорт Flughafen ZOB
18:40 Бонн Thomastrasse
Перевізник: Шевченко
Багаж: 2шт. до (60x40x40)-бесплатно, каждый след. 1кг - 5 EUR
Додаткова інформація: Перевозка животных запрещена
Умови повернення: до 840 год. до від'їзду: 85%
від 840год. до 696 год. до від'їзду: 75%
від 696год. до 336 год. до від'їзду: 65%
від 336год. до 144 год. до від'їзду: 45%
від 144год. до 1 год. до від'їзду: 35%
менше 1год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Инвалиды
10% Пенсионеры от 60 лет
10% Студент
20% Дети 4-12 лет
50% Дети 0-4 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information