Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Kiev - Leszno

17:00 Київ Bus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)
19:15 Житомир Bus Station, 93 Kievskaya str.
21:30 Вінниця Bus Station, 8 Kyivska str.
23:30 Хмельницький Bus Station, 23 Vinnytske shose str.
01:20 Тернопіль Bus Station, 7 Zhyvova str.
03:30 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
04:50 Краковець customs (UA-PL)
08:00 Ряшів Dw. PKS ul. Grottgera
09:30 Тарнув Dw. PKS ul. Dworcowa 1
11:00 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
12:30 Катовіце Bus Station, st. Piotra Skargi 8
14:00 Ополе Bus Station, st. 1 Maja 4
15:30 Вроцлав Temporary bus station, Joannitów str. 13
17:00 Лешно ul.Towarowa 1
18:15 Познань Bus Station, st.Stanislawa Matyi 2
Перевізник: Юниверс
Багаж: 2 шт. до 50 kg (60x40x30) -бесплатно, каждый следующий - 20 евро
Додаткова інформація: Изменение даты отправления - 10 PLN.
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 80%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 70%
менше 24год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information