Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Kiev - Zakopane

10:50 Київ Bus Station "Dachnaya", 142 av.Peremogy
13:30 Житомир Bus Station, 93 Kievskaya str.
15:10 Новоград-Волинський Bus Station, 45 Shevchenka str.
17:00 Рівне Bus Station, 40 Kiyevska str.
18:25 Луцьк Bus Station, 39 Konyakina str.
19:30 Ковель Bus Station, 42 bulvar L.Ukrainki
20:50 Любомль Bus Station, st. Vokzalna 36
00:15 Хелм Lwowska st. 20
01:30 Люблін Bus Station, st. Al. Tysiąclecia 6
02:25 Пулавы Bus Station, st. Lubelska 9
03:35 Радом Bus Station, st. Prażmowskiego 8
05:00 Кельце st. Czarnowska 12
07:00 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
Перевізник: ФЛП Мельник О.Т.
Багаж: 1шт. до 30кг(100x60x30)-бесплатно, каждый след. 15кг от 60UAH/10PLN
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 50%
від 24год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information