Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Kiev - Zakopane

12:20 Київ Bus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)
14:20 Житомир Bus Station, 93 Kievskaya str.
15:30 Новоград-Волинський Bus Station, 45 Shevchenka str.
17:10 Рівне Bus Station, 40 Kiyevska str.
18:40 Луцьк Bus Station, 39 Konyakina str.
20:10 Ковель Bus Station, 42 bulvar L.Ukrainki
22:40 Любомль Bus Station, st. Vokzalna 36
23:10 Ягодин customs (UA-PL)
23:10 Дорохуск CLO POL-UKR
00:15 Хелм Lwowska st. 20
01:30 Люблін Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
02:25 Пулавы Bus Station, st. Lubelska 9
03:35 Радом Bus Station, st. Prażmowskiego 12
05:00 Кельце st. Czarnowska 12
07:00 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
Перевізник: ФЛП Мельник О.Т.
Багаж: 1шт. до 30кг(100x60x30)-бесплатно, каждый след. 15кг от 60UAH/10PLN
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 50%
від 24год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information