Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Kiev-Prague

20:30 Київ Bus Station "Centralniy", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja sq. 3
23:10 Житомир Bus Station, 93 Kievskaya str.
02:05 Рівне Bus Station, 40 Kiyevska str.
06:15 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
08:20 Краковець customs (UA-PL)
08:05 Корчова customs PL-UA
09:30 Ряшів Dw. PKS ul. Grottgera
12:05 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
13:05 Катовице аеропорт Airport
15:25 Халупки Customs
15:30 Богумин Customs
16:00 Острава Vitkovicka 3276/2
18:50 Брно Bus Station "Zvonarka"
22:05 Прага Bus Station "Florenc"
Перевізник: ПП Твад
Багаж: 1шт. до 50кг(60x40x40)-бесплатно
Додаткова інформація: Перевозка животных запрещена
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
від 12год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information