Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Koln - Kherson (3)

06:00 Кельн аеропорт Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
06:40 Дюссельдорф Hbf.,Worringer Str. 107
07:10 Вупперталь Hbf., Döppersberg 37
07:50 Ессен Hbf., Am Hauptbahnhof 5
08:40 Дортмунд Fernbus Haltestelle, Steinstraße 39
10:20 Оснабрюк HBF, Eisenbahnstr.
11:10 Билефельд Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
12:30 Ганновер ZOB - Hamburger Allee
13:30 Брауншвейг ZOB Pavilion, Berliner Platz
16:15 Берлин ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
17:45 Котбус ZOB, Marienstr. 1
07:45 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
10:10 Тернопіль Bus Station, 7 Zhyvova str.
12:20 Хмельницький Bus Station, 23 Vinnytske shose str.
14:25 Вінниця Bus Station, 8 Kyivska str.
17:20 Умань Bus Station, 1 Kievskaya str.
21:15 Одеса Central Bus Station, 58 Kolontayevskaya str.
23:30 Миколаїв Bus Station, Oktiabrskij prospekt 21
00:45 Херсон Bus Station, Budionnogo str.1
Перевізник: EAST WEST EUROLINES
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
від 12год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Пенсионеры от 60 лет
10% Группа от 10 чел.
10% Студенты до 26 лет
20% Дети 4-12 лет
50% Дети 0-3 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information