Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Koln - Melitopol (north)(01.10 - )

08:00 Кельн аеропорт Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
09:30 Дюссельдорф Hbf., Worringerstr.
10:15 Ессен Hbf., Südseite, Fernreisebusbahnhof,/Freiheit
11:00 Дортмунд ZOB, Steinstrasse
10:20 Мюнстер ZOB
12:30 Билефельд Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
11:00 Оснабрюк HBF, Eisenbahnstr.
12:30 Бремен Breitenweg
14:00 Гамбург ZOB, Adenauerallee 78
16:00 Шверин Bus Station
14:00 Ганновер Bus Station, Rundestraße 12
15:00 Брауншвейг ZOB am Hbf., Berliner Platz
16:30 Магдебург Bus Station, Kölner Platz
18:00 Берлин ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
19:30 Котбус ZOB, Marienstr. 1
08:30 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
11:00 Тернопіль Bus Station, 7 Zhyvova str.
13:00 Хмельницький Bus Station, 23 Vinnytske shose str.
15:00 Вінниця Bus Station, 8 Kyivska str.
17:00 Умань Bus Station, 1 Kievskaya str.
21:30 Одеса Central Bus Station, 58 Kolontayevskaya str.
22:30 Миколаїв Bus Station, Oktiabrskij prospekt 21
23:30 Херсон Bus Station, Budionnogo str.1
19:30 Кіровоград Bus Station, 1 Olexandrijske s.
20:30 Олександрія Bus Station
23:55 Дніпро Bus Station, 10 Kurchatova str.
02:00 Запоріжжя Bus Station, Soborniy ave., 20
04:00 Мелітополь Bus Station, 204A Dzerzynskogo str.
Перевізник: Winew
Багаж: 2шт. до 40кг(40x60x40)-бесплатно, каждый след. 1кг - 1 EUR
Додаткова інформація: Возможна перевозка велосипеда в разобраном состоянии з доплатой 25 евро.
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 50%
менше 24год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Пенсионеры от 65 лет
10% Инвалиды 1-й 2-ой группы
20% Дети 10-12 лет
30% Дети 2-4 лет
30% Дети 4-10 лет
99% Дети 0-2 (без места)

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information