Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Kuopio - Sankt-Peterburg

07:30 Куопіо Bus Station
08:20 Леппявирта Bus Station
08:45 Варкаус Bus Station
09:45 Юва ABC station, 15 min break
10:40 Савонлинна Bus Station
11:10 Пункахарью Bus Station
12:00 Саркисалми ABC station, 30 min break
12:05 Париккала Request stop (Railway station)
12:50 Иматра Bus Station
13:30 Лаппеенранта Bus Station
18:00 Виборг Railway Station
20:10 Санкт-Петербург Hotel Grand Europe
20:25 Санкт-Петербург Bus Station "Moskovskiy"
20:30 Санкт-Петербург Bus Station 2, 36 Nabereznaya Obvodnogo Kanala
Перевізник: Tilausmatkat
Багаж: 2шт. до 25кг(190см)-бесплатно
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
від 12год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 15% Дети 12-16 лет
15% Студент
50% Дети 4-12 лет
99% Дети 0-4 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information