Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Kyiv - Kalush

18:40 Київ Bus Station pr. Nauki, 1
20:40 Коростишів Bus Station, st. Bilshovicka 30/2
21:15 Житомир Bus Station, 93 Kievskaya str.
22:50 Новоград-Волинський Bus Station, 45 Shevchenka str.
23:26 Корець Bus Station, st. Kievska 115A
00:01 Гоща Bus Station ul.Rivnenska, 16
01:00 Рівне Bus Station, 40 Kiyevska str.
01:55 Дубно vul. D.Galitskogo
04:25 Тернопіль Bus Station, 7 Zhyvova str.
06:05 Монастириська Bus Station ul.T.Shevchenka, 58
07:15 Івано-Франківськ Bus Station-2, Gorbachevskogo str. 14
08:00 Калуш Bus Station, 15 Privokzalna str.
Перевізник: Avtotranzit
Багаж: 1шт. до 30кг(20x30x60)-бесплатно
Додаткова інформація: Перевозка животных запрещена
Умови повернення: до 72 год. до від'їзду: 75%
від 72год. до 24 год. до від'їзду: 50%
від 24год. до 4 год. до від'їзду: 25%
менше 4год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information