Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту LEB9158 Lvov-Bohumin-Parndorf

23:00 Львів Railway Station, luggage space, 1 Dvortsova str.
23:35 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
03:15 Краковець customs (UA-PL)
03:15 Корчова customs PL-UA
04:35 Ряшів Dw. PKP, Plac Dworcowy 1, in front of main entrance
07:25 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
08:35 Катовіце Railway Station, st. Andrzeja
09:40 Халупки Customs
09:41 Богумин Customs
09:55 Богумин Novy Bohumin railway station
10:20 Острава Svinov railway station, bus stop in front of station, Peterkova str.
11:35 Оломоуц Railway station, ul. Jeremenkova, near Ceska posta
12:40 Брно Bus Station "Zvonarka"
13:25 Мікулов Customs
13:25 Дразенхофен Customs
14:50 Відень Vienna International Busterminal Erdberg
15:20 Вена аеропорт Schwechat Airport Bbf.
Перевізник: ЛЕО Экспресс
Додаткова інформація: Автобус - черная Setra с номерами 5AN7491 или 5AN7521
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 50%
від 24год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Студент (ISIC)
50% Дети 0-14 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information