Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Line A1 Shkoder - Krakow

07:30 Шкодер Complex Luani-A, petrol station Alpet
09:00 Ульцинь Petrol station Castellana
09:40 Бар Gas station EKO
10:00 Сутоморе Bus Station
11:30 Будва Parking by Hotel Slovenska Plaża
12:15 Тиват Bus Station parking in front of station by Market Franca
13:15 Херцег-Нови Bus Station
13:30 Ігало Gas station Petrol
15:00 Дубровник Bus stop near Gas station INA, V.Nazora str.
16:30 Неум Parking near Hotel Jadran
18:00 Градац Gas station INA
18:45 Подгора Bus Station
19:00 Тучепи Highway D8, Bus stop
19:30 Макарска Gas station INA, Vukovarska str.
19:40 Башка-Вода Bus stop on Adriatic Highway (closer to Makarska)
20:15 Омиш Bus Station
21:30 Сплит Gas station INA, Pojišanska, 21000
11:00 Братіслава Bus Station "Mlynske Nivy"
13:00 Брно Benesova str, Bus Stop
14:30 Оломоуц Gas Station OMV Brnenska ul.
17:00 Бельсько-Бяла Gas station BP, ul.Warszawska 16
18:30 Катовіце Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
20:00 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
Перевізник: Elabus
Багаж: 1шт. до 25 кг-бесплатно, каждый след. от 22 PLN за 1 кг
Умови повернення: до 336 год. до від'їзду: 70%
від 336год. до 48 год. до від'їзду: 50%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 30%
від 24год. до 0 год. до від'їзду: 10%
Знижки: 10% Группа от 10 чел.
10% Дети 0-12 лет
10% Пенсионеры от 55 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information