Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Line A1 Shkoder - Krakow

07:30 Шкодер Complex Luani-A, petrol station Alpet
09:00 Ульцинь Petrol station Castellana
09:40 Бар EKO petrol station, Šušanj
10:00 Сутоморе Bus Station
11:30 Будва Parking by Hotel Slovenska Plaża
12:15 Тиват INA petrol station on Adriatic Highway, Mrčevac
13:15 Херцег-Нови Bus Station
13:30 Ігало Gas station Petrol station opposite Voli Hipermarket
15:00 Дубровник Bus stop near Gas station INA, V.Nazora str.
16:30 Неум Parking near Hotel Jadran
18:00 Градац Gas station INA
18:45 Подгора Bus stop on Highway close to crossroad with T. Ujevića St.
19:00 Тучепи Highway D8, Bus stop
19:30 Макарска Gas station INA, Vukovarska str.
19:40 Башка-Вода Bus stop on Adriatic Highway (closer to Makarska)
20:15 Омиш Petrol station INA
21:30 Сплит Gas station INA, Pojišanska, 21000
11:00 Братіслава Trolleybus stop in front of the Bus Station Mlynské Nivy
13:00 Брно Bus station (bay), Benešova Street
14:30 Оломоуц Gas Station OMV Brnenska ul.
17:00 Бельсько-Бяла Gas station BP, ul.Warszawska 16
18:30 Катовіце Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
20:00 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
Перевізник: Elabus
Багаж: 1шт. до 25 кг-бесплатно, каждый след. от 22 PLN за 1 кг
Умови повернення: до 336 год. до від'їзду: 70%
від 336год. до 48 год. до від'їзду: 50%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 30%
від 24год. до 0 год. до від'їзду: 10%
Знижки: 10% Группа от 10 чел.
10% Дети 0-12 лет
10% Пенсионеры от 55 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information