Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Line A2 Krakow - Burgas

05:00 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
06:30 Катовіце Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
08:00 Бельсько-Бяла Gas station BP, ul.Warszawska 16
09:15 Оломоуц Gas Station OMV Brnenska ul.
10:30 Брно Bus station (bay), Benešova Street
12:30 Братіслава Trolleybus stop in front of the Bus Station Mlynské Nivy
21:30 Арад Petrol station "Gazprom", DN69 Kilometrul 44
22:30 Тімішоара Lukoil petrol station, DJ691, 6 km
00:30 Дева Gara Centrala
02:00 Сібіу Gas station "OMV", Alba Iulia road
06:30 Бухарест Gas station "OMV", B-dul Iuliu Maniu, nr. 390-400
08:00 Русе Petrol station "OMV" bul. "Hristo Botev"
10:40 Золоті піски „Petrol” gas station near Aquapolis water park
11:20 Варна Катедралата
12:20 Бяла Gas station "Tornado Dil", Tr.Milushev street
12:30 Обзор Building Las Vegas, k / bus station, ul.Rila
13:30 Светий Влас St. Wlasij street, gas station "Vlas Oil"
14:00 Сонячний берег Bus Stop opposite Hotel Diamond
14:30 Равда Bus stop at the Office of the municipality
14:40 Ахелой Petrol station "Lukoil"
14:50 Поморіє SNG Petrol Station
15:00 Бургас Petrol Station Lukoil Burgas - Iztok, direction airport
Перевізник: Elabus
Багаж: 1шт. до 25 кг-бесплатно, каждый след. от 22 PLN за 1 кг
Умови повернення: до 336 год. до від'їзду: 70%
від 336год. до 48 год. до від'їзду: 50%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 30%
від 24год. до 0 год. до від'їзду: 10%
Знижки: 10% Группа от 10 чел.
10% Дети 0-12 лет
10% Пенсионеры от 55 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information