Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Moskva-Koln-Karlsruhe

13:30 Москва Bus Stop "Navoyasenevskaya", Novoyasenenvsky tupik 4
19:00 Смоленськ Bus Station, Kashena 13 str.
20:30 Гомель Bus Station, pl.16, 1 Kurchatova str.
21:00 Могилёв Bus Station, 93 Leninsjaya str.
21:30 Жлобин Bus Station, Uritskogo str.
22:30 Бобруйск 153 Pushkina str.
00:50 Мінськ Centrum Bus Station, 6 Bobruiskaya str.
03:00 Барановичі Bus Station str. Frolenkova
05:30 Брест Bus Station str. Mitskevicha 35
20:00 Берлин аеропорт Шенефельд Airport "Shonefeld"
22:30 Магдебург Hbf. ZOB, Hst. 7
23:30 Брауншвейг ZOB
00:40 Ганновер Hbf, ZOB Hst. 5
02:30 Гамбург ZOB, Adenauerallee 74
03:15 Тоштедт Bremer Straße 36
04:15 Бремен ZOB
06:15 Оснабрюк Fernbushaltestelle
08:15 Дортмунд ZOB
09:30 Дюссельдорф Hbf.,Worringer Str. 107
10:30 Кельн аеропорт Flughafen ZOB
Перевізник: ВИЗИТ-ТУР
Багаж: 2шт. до 25кг(60х50х25)-бесплатно, каждый след. от 10 EUR
Додаткова інформація: Перевозка животных запрещена
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
від 12год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Группа от 10 чел.
10% Инвалиды
10% Молодежь до 26 лет
10% Пенсионеры от 60 лет
20% Дети 5-12 лет
50% Дети 0-5 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information