Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту N92 Мюнхен - Эссен

23:20 Мюнхен ZOB
00:20 Аугсбург P+R-Platz, Oberhausen-Nord
03:00 Карлсрує Hbf, ZOB
03:50 Гайдельберг Hauptbahnhof
04:15 Маннгейм ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
05:00 Дармштадт Hbf, Westseite
05:30 Франкфурт-на-Майні аеропорт Airport
06:00 Франкфурт-на-Майні Hbf
08:05 Бонн Thomastrasse
08:40 Леверкузен Railway station
09:35 Дюссельдорф Hbf., Fernbusbhf., Worringer Str.
10:15 Ессен Bus Station, Freiheit st.
Перевізник: MeinFernbus
Багаж: 2шт. до 20кг(67x50x27)-бесплатно, каждый след. от 5 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information