Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту NLA Poznan-Kremenchuk

10:15 Познань Bus Station, st.Stanislawa Matyi 2
11:50 Конин ul. Szarych Szeregow 1A
13:40 Лодзь ul. Smugowa 30 32
15:40 Варшава Bus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
17:30 Радом Bus Station, st. Prażmowskiego 8
19:30 Люблін Bus Station, st. Al. Tysiąclecia 6
20:50 Замосць ul. Szczebrzeska 60
01:10 Володимир-Волинський Bus Station, D. Galickogo st. 14
02:35 Луцьк Bus Station, 39 Konyakina str.
03:55 Рівне Bus Station, 40 Kiyevska str.
07:05 Житомир Bus Station, 93 Kievskaya str.
09:40 Київ Bus Station "Vydubichi", Naberezno-Pecerskaya doroga 10
11:05 Переяслав-Хмельницький Khmelnitskogo str. 102
13:00 Черкаси Bus Station, Krupskoi str., 7
15:15 Кременчук Bus Station, Vorovskogo 32/6
Перевізник: НовиковЛА
Багаж: 1шт. до (100x60x30)-бесплатно, каждый следующий - 10% от тарифа
Умови повернення: до 72 год. до від'їзду: 75%
від 72год. до 24 год. до від'їзду: 50%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 25%
менше 12год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 5% Пенсионеры от 60 лет
5% Студент
50% Дети 0-7 лет
99% Дети 0-2 (без места)

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information