Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Odessa - Praha

06:30 Одеса Bus Station "Privokzalnaya", 1 Starosennaja str.
07:00 Одеса Central Bus Station, 58 Kolontayevskaya str.
10:40 Умань Bus Station, 1 Kievskaya str.
14:00 Вінниця Bus Station, 8 Kyivska str.
16:10 Хмельницький Bus Station, 23 Vinnytske shose str.
18:50 Тернопіль Bus Station, 7 Zhyvova str.
21:30 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
01:10 Ярослав Dw. PKS, Plac Więźniów Oświęcimia
02:10 Ряшів Dw. PKS ul. Grottgera
04:10 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
06:00 Фрідек-Містек Bus Station
09:30 Брно Bus Station "Zvonarka"
12:00 Прага Bus Station "Florenc"
Перевізник: ООО Турист
Багаж: 1шт. 10% от стоимости билета
Додаткова інформація: Перевозка мелких собак в клетке, с документами разрешается, доплата - уточнять.
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 85%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 80%
менше 12год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information