Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Riga - Sankt-Peterburg (22:45)

22:00 Рига аеропорт Airport, bus stop
22:45 Рига Bus Station, 1 Pragas iela str.
00:25 Валмієра Bus Station
01:15 Валга Bus Station
02:30 Тарту Bus Station
04:20 Йихві Coach Station
04:40 Сілламяе Coach Station
05:10 Нарва Bus Station
07:45 Kingisepp Coach Station
11:00 Санкт-Петербург Bus Station 2, 36 Nabereznaya Obvodnogo Kanala
Перевізник: Lux Express
Багаж: Ручная кладь 5 кг 45 × 35 × 20 см, багаж до 30 кг 70 × 30 × 55 см
Умови повернення: до 168 год. до від'їзду: 80%
менше 168год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 50% Дети 5-12 лет
80% Дети 0-4 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information