Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Sankt-Peterburg - Vulcănești

06:50 Санкт-Петербург Bus Station "Baltijskiy"
10:40 Отачь Bus Station
11:50 Сороки Bus Station
12:50 Флорешти Bus Station str. Irmita 9
13:45 Бельци Bus Station, str. Stefan cel Mare 2
15:25 Оргіїв Bus Station str. Sadovyanu
16:25 Кишинів Bus Station "NORD" str. Kalia Mosilor 2/1
17:10 Хинчешти Bus Station
18:05 Леова Bus Station
18:45 Кантемір Bus Station
19:40 Кагул Bus Station str. Ivan Spirin 6
20:25 Вулканешти Bus Station
Перевізник: Rute Auto Internationale
Багаж: 1шт. до 20кг(60x20x40)-бесплатно, каждый след. 5 EUR
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
від 12год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Дети 13-18 лет
10% Инвалиды
50% Дети 0-12 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information