Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Sochaczew - Kamianets-Podilskiy

09:30 Сохачев Aleja 600-lecia 6, near the church
09:42 Брамки ul. Łódzka 40, Gas station BP
10:10 Блоне ul. Powstancow 24, McDonalds parking
10:40 Бронише Gas station "Lotos"
12:00 Варшава Bus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
13:05 Груєць Armii Krajowei 41, "ORLEN"
14:15 Радом Bus Station, st. Prażmowskiego 12
15:40 Пулавы Bus Station, st. Lubelska 9
17:00 Люблін Bus Station, st. Al. Tysiąclecia 6
18:20 Хелм str. Lubelska 216, near McDonald
22:50 Ковель Gas station "WOG", Warshawska st. 3B
00:01 Луцьк Near Bus Station, 39 Konyakina str.
01:05 Рівне Bus Stop "Avtovokzal", Kievskaya str, 69, near "Silpo"
02:05 Нетішин Bus Station, 2 Rynkowa str.
02:40 Славута Bus Station, 13 Shevchenka str.
03:05 Шепетівка Bus Station, Starokonstantinovskoye shose 42
03:50 Старокостянтинів Bus Station, 2 Knyazya Ostrovskogo str.
04:30 Хмельницький Bus Station, 23 Vinnytske shose str.
05:05 Ярмолинці (Хмельницька обл.) Bus Station
05:45 Дунаївці Bus Station
06:30 Камянець-Подільський Bus Station, 19 Knjaziv Koriatovicej str.
Перевізник: Lux-reisen
Умови повернення: до 240 год. до від'їзду: 80%
від 240год. до 120 год. до від'їзду: 50%
від 120год. до 48 год. до від'їзду: 20%
менше 48год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information