Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Sozopol - Kiev

13:00 Созопол restaurant Cherno more
13:15 Чорноморець on the route (under the bridge)
13:40 Бургас Gas Station Lukoil - circle on the road to Varna
14:00 Сарафово bus stop airport
14:20 Поморіє Bus Station in new town
14:30 Ахелой restaurant Black And White
14:35 Равда post, restaurant Tornado
14:40 Несебр Hotel Fiesta Panorama
15:00 Сонячний берег Parking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,2
15:40 Обзор Bus Station
15:50 Бяла АЗС у дороги
16:00 Камчія fork to Kamchia
16:30 Варна "Poligraphia" bus station
16:50 Св. Константин и Елена Parking near complex
16:55 Сонячний День Bus Station
17:10 Золоті піски Управление
17:20 Кранево "Top Market" bus station
17:30 Албена Bus Station
17:50 Балчик Gas Station "Lafi"
18:30 Каварна route Varna - Durankulak
08:15 Чернівці Korovia village, Hlavnaya str.9, gas station Lukoil
10:15 Камянець-Подільський M.Hrushevskyi sq. 2, gas station OKKO
12:00 Хмельницький road N03 Zhytomyr - Chernivtsi 192km/ WOG gas station
14:00 Вінниця Zarvantsy village, Molodezhnaya str.29, gas station WOG
16:30 Житомир Zarechany village, OKKO gas station
18:00 Київ Metro Station "Palats "Ukraina", parking
Перевізник: ODD Doris
Багаж: 1шт. до 20кг(20x30x60)-бесплатно, каждый следующий 30 Евро
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
менше 12год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information